Peniste Yara Yardım Edin Lütfen!!

Gizli Üye
Bir süredir penisimin aynı yerinde önce yoğun bir kızarıklık oluşuyor, sonra zaman ilerledikçe o kızarıklık giderek hafifliyor ve o bölgedeki deri de kabuk gibi soyulup düşüyor ve alttan taze deri çıkıyor. Bir kaç haftada bu süreç tamamlanıyor ama bu şikayetin olduğu yerde çok hafif yara izi gibi bir iz kalıyor. Tam geçti derken bir süre sonra aynı olay tekrar oluyor. (tam 3 kez başıma geldi) Herhangi bir ağrı sızı şikayetimde yok... Malum, mahrem bölge olduğundan utancımdan doktora da gidemiyorum :(

Sizce bu ne olabiilr? Penis kanseri oldum diye çok korkuyorum? Gerçi HPV gibi görünüyor çünkü bir kaç yıldır dilimin üstünde aynı yerde küçük bir yara geçip geçip tekrarlıyor ama bekar bir gencim cinsel hayatım yok ki bana HPV nasıl bulaşacak?. Hayatımda sadece bir defa cinsel ilişkim oldu ama onun üstünden de 5 yıldan fazla zaman geçti ve aids testimde negatif çıktı çok şükür. Bir defada kız arkadaşımla öpüştüm ama o da 3 yıl filan oluyor. Benim bu şikayetim ise çok yeni. Çaresizim doktorada gidemiyorum aileme de anlatamıyorum yardımlarınızı bekliyorum... :( :( :(
Peniste Yara Yardım Edin Lütfen!!