Kapalı kadınlar sizi tahrik ediyor mu? Onlara cinsel ilgiyle bakıyor musunuz?

Sizce bir kapalı bayan seksi midir?

Zaten kapanmanın amacı erkeklere seksi gelmemektir.

Siz bu düşünceye ne diyorsunuz?

Aslında hep sormuşumdur kendime erkekler bu kadınları sokaklarda görünce ne düşünüyorlar? Karınızın kapanmasını ister miydiniz? Ya da kapalı birinin sevgiliniz olmasını düşünebilir misiniz?

Basını kapatan her kişi sonuçta müslüman olmuyor. Çok var yasak olduğu halde erkek arkadaşı olan kızlar. Sizce başörtüsü veya tesettür kadının cinselliğini tamamen ortadan kaldırıyor mu?

Eğer buna evet diyorsanız bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dökün içinizi arkadaşlar :) Düşüncelerinizi bekliyorum.


0|0
246

En İyi Erkek Görüşü

 • AŞAĞIDA DENEMEYİ BİR YAPIN BAKALIM:

  erkekler bakmak, kadınlar kendilerine bakılmasını ister. Halbuki dinimiz, kadınlara, vücutlarını yabancı erkeklere göstermemelerini emreder. erkeklerede başka kadınlara şehvetle bakmamalarını emreder. Peygamberimiz "bir kadına şehvetle gözünüz iliştiğinde,hemen nikahlı helal eşinize gidin. çünkü o dışarıda gördüğünüz kadındakinin aynısı eşinizdede vardır." buyurmuşlardır. kadınların açık saçık yerlerine bakmak erkekler için haramdır. kazara gözünüzün önüne gelirse, bu ilk bakışa günah yoktur. ama döner ikinci kere bakılırsa bu "göz zinası" ve haramdır.Yabancı(nikahlısı olmayan) kadınlara bakmak gözü zayıflatır, kalbi karartır.

  Böyle insanların eşleriyle mutlulukları çok olmaz. DENEME YAPIN: evli olanlar denesinler: bir hafta boyunca TV de, internette, sokakta hiç bir açık ve çıplak kadına bakmayın ve dokunmayın. o zaman evdeki eşinizin sizin için ne ifade ettiğini gözlemleyin. ona duyduğunuz sıcaklığın nasıl arttığını, ona dokunmanın bile sizi ne kadar etkilediğini deneyimleyin. BUYURUN DENEYİN! eşinizden başkasına bakarak bilinç altınızı kirletmeğin.

  Peygamber efendimiz de, "göz zinası" hakkında buyuruyor ki:

  (Yabancı kadına şehvetle bakanın gözleri ateşle doldurulup, Cehenneme atılır, onunla toka edenin kolları ensesinden bağlanıp, Cehenneme sokulur, lüzumsuz ve şehvetle konuşan, her kelimesi için, bin yıl Cehennemde kalır.) [R.Nasıhin]

  (Yabancı kadına şehvetle bakmak göz zinasıdır, onu tutmak el zinasıdır, ona gitmek ise ayakların zinasıdır.) [R.Nasıhin]

  Yine Şanlı Peygamberimiz hadisi şeriflerinde buyuruyorlarki:

  (Bir yabancı kadın görüp de, Allah’tan korkarak, başını ondan çevirene, Allahü teâlâ, ibadetlerin tadını duyurur.) [Ebu Davud, İ.Ahmed, Hakim]

  (Siz iffetli olursanız, kadınlarınız da iffetli olur.) [Hakim]

  (Ey gençler, namusunuzu koruyun, zina etmeyin! İyi bilin ki, namusunu koruyana Cennet vardır.) [Hakim]

  (Kötülükten korunmak için, nikahlı yaşayın ve iffetli olun!) [İbni Asakir]

  (Onun bunun karısını, kızını ayartan bizden değildir.) [İ.Ahmed]

  Hz. Aişe naklediyor:

  Resulullah, kendisine helal olan kadınlardan başka, hiçbir kadınla tokalaşmadı.) [Buhari, Müslim]

  (Zina eden, aynı şeye maruz kalır.) [İ.Neccar]

  ["Ç

  (Komşu ve arkadaş hanımına şehvetle bakmak yabancı kadına bakmaktan ve evli kadına bakmak, kıza bakmaktan daha çok günahtır. Zinanın dereceleri de böyledir.) [R. Nasıhin]

  3|0
  0|1
  • Şimdi insanı yaratan Allah, kadın ve erkeğin doğasını en iyi bilendir. onun emir ve yasakları nefsimize uymasa bile aslında bizlerin yararınadır. epey bir zaman önce bir araştırma okumuştum, erkeklerin gözlerinden çıkan bakışların kadınların vücut ve psikolojilerine etkisiyle ilgiliydi. inanın iyi şeyler yazmıyordu. sonra bu örtbas edildi. keşke o zaman bunu kesip saklasaydım. ayrıca vucudunu kapatan bayanların ciltleri daha geç yaşlanır ve daha gergin olur her zaman. digerleri çabuk kırışıyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

 • eğer bir kadın güzelse kapalı olsa da güzeldir çirkinse kapansa da çirkindir

  kapanmanın amacı erkeklere çekici gelmemek olsada bu manada kapanan sayısı çok azdır ben kapanmanın son dönemlerde kızlar arasında bir moda olduğunu düşünüyorum

  bu kadınları sokaklarda görünce açık kadınlardan farklı bişey düşünmüyorum yaniii insan onlardaaa

  karıma kapan demem kapanırsa kapanma demem bu kendi vereceği karardır fakat ileri derecede açık olmasına öüsade etmem kapalı bir insan da sevgilim olabilir ama insan olması şartımdır

  tesettür bir örtüdür bilindiği gibi bir dış kıyafettir fakat insanları zinadan koruyacak örtü ancak kalpte olan örtüdür fakat bunun tesettürle yakın ilişkisi yok

  2|0
  0|0
  • güzel bir yorum olmus canim :) ama söyle bir sorum var,eger o insan kapaliysa..onun güzelliginden ne anlayacaksin,görmüyorsun cünkü. tesettürde yani ..sirf gözleri acik olan kiyafetler vaz..bazen tamamen kapali oluyorlar..bana korkunc geliyor ,ama her tesettür takan bunu isteyerek yapmiyor. senin gibi böyle saygili düsünen daha cok insana ihtiyacimiz var

  • yüzü görülüyor değil mii ben zaten yüzünden ışık almadım mı alt kısma bakma ihtiyacı duymam

   hiç bir yeri görünmeyen birine zaten yorum yapamam ama erkek de olabilir derimmm :)))

 • konu ile alakalı ayet çok açık

  Nûr(*) Sûresi  31 - Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve el gibi) görünen kısımlar müstesna, zînet (yer)lerini göstermesinler. Başörtülerini ta yakalarının üzerine kadar salsınlar. Zinetlerini, kocalarından, yahut babalarından, yahut, kocalarının babalarından yahut oğullarından, yahut üvey oğullarından, yahut erkek kardeşlerinden, yahut erkek kardeşlerinin oğullarından, yahut kız kardeşlerinin oğullarından, yahut müslüman kadınlardan, yahut sahip oldukları kölelerden, yahut erkekliği kalmamış hizmetçilerden, yahut da henüz kadınların mahrem yerlerine vakıf olmayan erkek çocuklardan başkalarına göstermesinler. Gizledikleri zinetler bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Ey mü’minler, hep birlikte tövbe ediniz ki kurtuluşa eresiniz!  bundan ötesi zırvalama olur.bahsetitğin tarzdaki kapanmalar ise zaten kendisini gösteri altı şişane üstü kerane tarzı bir giyimdirki buda sırf kapanmış olmak için kapanan kadın yada kızlardırlar. o kadınlarla açık ama isterik kadınalr arasında fark çok azdır bana göre...kapanmaktan kasıt kendini eşine saklamak başka erkeklerin ilgi ve dikkatini çekmemektir.

  1|1
  0|2
 • Baş örtüsü veya tesettür asla cinselli ortadan kaldirmaz, insanlar hep kapali kutular içinde ne vardir merak eder, Hediyeler veriekne bile en mutlu günümüzde kapali bir paketde veririz heycan artsın diye merak Ettirir

  Kişiye göre degişir kimine göre daha tahrik edici kimine göre degil ama asla cinselligi etkilemez

  2|0
  0|0
 • aşağıda ideolojik cevaplar var gibi ben anlıyorum. işte bak örtü bir işe yaramıyor tavırları. ama bu doğru değil. bir örtü, kumaş benim için cinsellik çağrışımı yapmıyor maaleseff. o zaman hepimiz birer elbise alıp karşısına geçelim olur mu. bu arada benimki açık kapalı değil.

  2|0
  1|0
  • basın eksiyi şimdi söyletmeğe çalıştığınız cevap değil. ama cevabım gerçek.

 • Kapalı kadınlar olabildiğine itici gelmiştir bana. Dine inanılan şeylere birşey diyemeyiz. Ama başı kapalı ama kıçını açan çok kişi var. Başı açık olanların yapmadığı herşeyi yapanlar var. Şahsi fikrim çok iticiler. 100 tane kalbim olsa birini vermezdim.

  2|0
  0|0
 • böylesi ediyor:

  link

  karımın kapanmasını istemezdim ama yine de kendisi isterse kapanabilir kapanmasın diye zorlayacak biri değilim.

  kapalı olup da her haltı yiyen kadınlar var yine onların bileceği iş tabi kapalı olmak onların tercihi değil belki de kapanma zorundalar sadece.

  başörtüsü ve tesettür kadının cinselliğini ise kesinlikle ortadan kaldırmıyor bana göre. saçı mı yani bir kadını seksi yapan şey sanki. güzel bir kadın başı açık da olsa kapalı da olsa çekicidir erkek için. başı kapalı kadın fantezisi olanlar bile var :)

  0|0
  0|0
  • :D haha bunu bende gördüm gecen bu bir saka olmali ya kesin geyikligine takti o kiz o örtüyü!

   diger türlü haklisin. insanin ruhundaki önemli kapanincada dini olunmuyor iste.iyi insan olmak önemli olan.

   basi kapali olanda yine insan birseyler görüyor ama tamamen tesettürle kapananlarda var..onlara ne diceksin ::)

  • Hepsini Göster
  • ona yapacak bir şey olmadığını söylemiştim ama :)

  • e yani bende sana hak veriyorm :)

 • Kapalı kadın tabiki seksi değildir. Başını kapatan kişilerin çoğu alışkanlıktan yani aileden gelen isteklerle kapanıyor. Seksi gelmemek için olduğunu sanmıyorum. Her kadın güzel görünmek ister. Kapalı bayanlar bile makyaj yapıyorlar artık.

  Başı kapalı bir kadınla hayatımı paylaşamam. İleride kapanacak kadar değişken bir ruh haline sahip bir kişiyle zaten evlenmem. Bu benim kişisel tercihim. Fakat onlara öcü gibi bakan insanlara da anlam veremiyorum. Herşeyin bir alıcısı vardır sonuçta.

  Başörtüsü kadınının cinselliğini ancak büyük şehirlerde kaldırır. Örnek olarak islam ülkelerinde veya daha muhafazakar şehirlerde kadınların hepsi kapalı olduğu için çarşafta giyseler dikkat çekerler.

  1|0
  0|0
 • Kadın kapalı yada açık eğer sexy görünmek isterse görünür ve bakarsın illa orasının burasının açık olmasına gerek yok hatta ben özellikle açtığını anladığımda bakma değeri kalmaz. eğer o kadın birazcık fark edilmek için bişileri yapmışsa ve doğru yapmışsa fark edersin zaten benim kastım fark etmek yoksa abaza ayı oldukdan sonra herkeze bakıyorlar.

  önemli olan insan herşeyden önce kapalı açık oralı buralı ilk önce insan ben anlaştıkdan sevdikten sonra kapalı olsa ne olur açık olsa ne olur.

  0|0
  0|0
 • Arkadaşım her ne kadar bazı sosyal baskılardan dolayı takanlar olsa da genelde inançlarından dolayı takıyorlar.Dışarda dar kot tayt giyen sokakta el ele tutuşan kapalı kızlara gerçektn aldanmayın işte onlar sosyal çevre baskısı ile kapanmış niye kapandığını unutmuş kızlardır.Gerçekten anlamını bilerek takan bir kız asla o kıyafetleri giymez geniş pardüsü giyer ve etrafın ilgisini çekecek davranışlardan kaçınır.Bu insanlarında elbette cinsel istkleri ve dürtüleri vardır ama bunları bastırıp veya masturbasyonla önleyip kendilerini de evleneceği kişiye saklarlar

  0|0
  0|0
 • üstü minare altı paris ise kapanmanın bir manası yoktur.

  Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim bir tarafta derin dekolteli hoş bir bayan diğer tarafta (Düzgün) kapalı biri olsa hangisine bakardıın sorusuna erkeklerin büyük bir kısmı açık bayanı seçerdi fikrimce baş örtüsünün böyle bir caydırıcılığıda var inkar etmemek lazımm

  0|1
  0|0
 • Cıktığım Kızların %75 i Kapalıydı Ve Cinsellikde gayet arzulu ve istekliler kapalı olmaları bunun önüne hiç bi şekilde geçmio bence :D

  1|1
  0|0
  • türban sacı ortuyor zaten ya ne kırmızı oje surup tırnak uzatanınında gordum

 • Öyle kapalı kadınlar var ki

  Dışarda orasını burasını açan kadınlardan daha seksiler.

  Kapalıysan eger uslubunca kapanacaksın.

  Giyer daracık elbiseyi

  sonra da kafasına türbanı takar

  Neymiş efendim kapalı kadın.

  Geçin bunları.

  0|0
  0|0
 • bana hiç hitap etmiyor. ama ciddi anlamda hoşlanan ve beğenen oluyor.

  çevremde birkaç defa duymuşluğum olmuştu.

  0|0
  0|0
 • yok kadına göre bi engel teskil etmiyor egerki kadın kendi isteğiyl dini için kapanıyosa bilemem. ama basortulu kadınlar gercekten daha sexi geliyolar gözüme. mesela ben basortulu bi kıza bakarken tüm kıyafetinin altında nasıl bir cevher yattıgını görmeye calısıyorum. daha bi cekici oluyo:D bence basortulu kadınlar daha cekici.

  0|0
  0|0
 • Kadın kadındır.

  1|0
  0|0
 • düşüncem budur link

  0|0
  0|0
 • atesinkızı bu kapanma davası bana at gözlüğü taktırmak gibi geliyor bu kapanmanın geçmiştende bir hikayesi var ama ne kadar doğrudur bilemem bence bir ülkenin temel taşı kadındır. at gözlüğü takmış bir kadında hiçbirşey yapamaz düşüncesindeyim.

  0|0
  1|0
 • etmiyor. ama başını örtüp dar kot giyenler, dar bluz giyenler, alttan kısa gibi etek giyenler, beden hatlarını gösterip sadece başını kapatanlardan bahsetmiyorum. yani başını örtüp kıçını açanlardan bahsetmiyorum. ötekiler etmiyor. hem göz zevkimi bozuyorlar. yürüyen kumaşlar.

  0|0
  0|0
 • Küçüklüğümde yani ergenlik zamanlarımda fantezilerimi asla kapalı kadınlar üstüne kurmazdım çünkü korkardım çarpılırım falan diye. :D Kapalı bir bayan hiç beni cinsel açıdan tahrik etmedi fakat yüzüne bakımına ve konuşmasına çok dikkat etmiş bayanlara rastladım (kapalı olan) bilgi ve güzelliklerinden etkilendim.(birlikte olmadım) Ha yok sen başı kapalı olanlar değilde tamamen kapalı olanlar diyorsan (bkz: ninja) ne düşündüm ne konuştum. :D

  0|0
  0|0
 • dar kapalı giyinmek açık giyinmekten daha tahrik edici olabilior bazen

  1|0
  0|1
  • sorunun başını okursan sadece tesettürden bahsetmediğini görürsün

 • Erkekler Devam
  25

Kızlar Ne Diyor 2

 • erkeklerde de kapali erkek kapali olmayan erkek olsaydi acaba biz neyapardik diye dusundurdun beni atesin kizi :)

  2|0
  0|2
  • cok enteresan bir soru :D bence herkes icin sor bunu ! cevaplari okumak isterdim :)) basörtü takiyorlarmis birde erkeklerimiz :D olabilirdi yani düsünsene

  • erkeklerde kadınları çeken testesteron hormonu hatta bu hormon çok olduğundan ses kalınlığı gerçekleşir.fakat bu hormon kızlarda olmadığı için erkekler kızlara fazla çekici gelmez bunun için açık bi erkek olsada baksak gibi düşünce gerçekleşmez :) hatta bence kapalı erkek çok itici olur :D su halle bile çekici gelmediğine göre :)

 • Bazıları hediye paketi gibi duruyor ne yalan söyleyeyim.

  1|0
  0|1
Yükleniyor...