Evlenmek istiyorum artk hayal kurmaktan bıktım :(?

bende evlenip eşimle istediqim zaman seks yapmak onunla doyunca öpüşmek sarılmak koklamak istiyorum yatakt hakimiyetin onda olup beni yönetmesini eşim işten gelince yatak odasında çılqın seksi geceliklermle ona sürpriz yapmak çok ama çok isterim ama yok işte yok ha diyincede olmuyo napcam ben :((

0|0
651

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik böyle bos bir sey değil bu da ayaklarindan biri ama kızım sen sunlardan haber ver her gun yemek temizlik ütü yapacak mısın hertürlü sorunda kocanın yaninda olacak mısın nojun ailesinin nazıni kahrinı cekip gönüllerini hoş edecek misin

1|3
    0|0
    • (+) hocamı dinle herşey o dediğin şey değildir onu kim olsa ister yapar ama sorumluluğu taşıyabilecekmisin önce kendine bunu sor sayın gizli

En İyi Erkek Görüşü

• yaş 20 istek 50 yaşadığım kadarıyla insanlar yeni evliliklerinden yaklaşık 10-15 yıl sonra fantezi kurup cinsel hayatlarını renklendirmek istiyorlar ve yapıyorlar yaşın 20 isteğe bak :) umarım evde yangın tüpü vardır :)

0|0
    0|0
Loading...

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

550
  • Sen bence evlenmek istemiyorsun, cinselliği meşrulaştırmak istiyorsun ve evlilik de senin için paravan. Uzak dur benden :)

1|0
    0|0
  • Bacım Sendeki Bu Yangını Tüm Amazon Kabilesi Bir Araya Gelse Söndüremez..

2|1
    0|0
  • sımdı erkekler toplanır anasını satayım ya evlenme senı allah sevıyor allahtan umıdını kesme allah rızası ıcın sev ve allah rızası ıcın evlen

1|0
    0|0
    • tamamda canım çok istiyor napym

• evgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birine karşı sevgi duymakta mahzur yoktur. Hatta iffetini koruyarak sevgisini gizlemek çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
      (Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek ölen şehittir.) [Hakim, Hatib]

(Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek, sabredenin günahlarını, Allahü teâlâ affedip Cennetine koyar.) [İbni Asakir]

• 20 yılda ne biriktirdin içinde be ablam az bir dur soluklan hele.

2|0
    0|0
    • napym dayanamyrum :(

• şimdi gecelik kırbaç kelepçe diye diye evleneceksin 5 yıl sonra pişman olcaksın geç evlilik iyidir iyii.

• Yaşınız kaç başınız kaç ne evliliği daha siz evliliği sadece seksten ibaret sanıyorsunuz herhalde. Biride yazmış ah bende diye daha 19 yaşında. Çoluk çocuk koca derdind düşmüş...

1|1
    0|0
    • Hhahha katiliyorum bni tanidgm 20 yasin girecek bir kiz var yanin da iste ben nerden bulucam koca falan diyo icmden erkek mnyagi l*n bu kiz dedim :)

• Hiçbir zaman evde kaldım korkusu olmaz bende diğerlerini bilemem çünkü evlilik zorunluluk değil evde kalmakta kötü birşey değil... @darmadagınık bu tamamen kızla ilgili birşey 25e gelip hala çocuk gibi olan var o evlilik istesede karşıdaki istemez

• Buyuk konusma bence her kizin bence vardir korkusu cevremden biliuorum annem diyi bir kiz varmis 27 yasindaymis kimse yokmus cok uzuluyomus falan falan yanii evde kalma deyimi kotu tabii ama insanlara sans firsat vermek tanimak lazim bazi cirkinlerden ne mucevherler cikiyor

• Hiçbişey bekarken böyle düşünüldüğü gibi olmuyor hayat öyle geçmez emin ol bıkılıyor bir gün en güzeli özgürlük hayatını yaşa.

0|1
    0|0
    • hayatmı yasyorum ama nereye kadar ya dayanamym artk

• ben erkeklerde abazanlık var diyordum meğerse kimi kızlar içten yanmalı motormuş.

0|1
    1|0
    • ngjge biz insan degl miyiz

• e napym peki zina yapmak istemem

• şu aklından geçen nedir Allahını seversen :D

• Bu bekarlik sultanliktir diyenleri 10 yil sonra çoluk çocuğa karismis gormeyim doverim. bune yorumlarda evlenmek bayar insani diye yazmis. evlenmeyip napacaz

0|0
    0|0
  • Yumuşak g yi (Ğ) "q" olarak yazan bir kızla hiçbir erkek evlenmez önce göze hitap etmeni önerir Türkçe'ye hakim olmanı tavsiye ederim aksi takdirde şahsen böyle konuşan bir kızla sevişmek istemezdim

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/yA1ZZy.jpg

yaş pasta yapmak demi

0|0
    0|0
  • Aaa ben sormaya utandım çıktı benim gibi yalnız biri...

0|0
    0|0
  • hergün aynı odaya yalnız girmekten bıktım ki cümle bile kuramıyorumm

1|0
    0|0
  • Hiç sorma onu ben de istiyorum ama işe ağustosta başlıyorum muhasebeci adama kız yok

0|0
    0|0
  • tanışalım mı?
    yalnız yavşalığına soremuyom bunu ciddiyim bn

0|0
    0|0
  • tutan kim ki? demek ki yeterli derecede istemiyorsun. evlenmek istedin de evlenmene mani mi oldular.

0|0
    0|0
  • Bide bana kızıyorlar sonra, "evlilk seksin resmi halidir deyince" arkadas ne içiyonuz siz..

0|0
    0|0
  • Biraz daha dayan bitanem evlenicez yakinda lutden yapma boyle

0|1
    0|0
  • Olur inşallah. Yasinda iyi. Karsina çıkanları degerlendir. dogru karar ver...

0|0
    0|0
  • bekle bakalım o günler gelecek hatta bıkacaksın emin ol

0|0
    0|0
  • Bu işler kismettir beklemekle doğru yapıyorsun umarim hayirlisi olur

0|0
    0|0
  • babanın ayakkabısına çivi çak evlendirsin seni durumun vahim :)

0|0
    0|0
  • merak etme oda sıkar bir süre sonra en çok 2 yıl sonra bıkarsın

0|0
    0|0
  • o kadar insan var burada sor bakiyim kim istemez :DD ama ne hikmetse kimsede yok :DD

0|0
    0|0
  • zamanı gelince olur hayal kurmakta iyidir hayale devam

0|0
    0|0
  • Evlilik Seks değildir. Bu yüzden evlilik düşünme

1|2
    0|0
  • Site alev alacak sayenizde kizlar :/

2|2
    0|0
  • Pilava kaşığı dikle.

0|2
    0|0
  • KS'nin tutuşuk kızları...

0|0
    0|0
  • demo indir :)

0|0
    0|0
  • Gel hadi evlenek

0|0
    0|0
  • Hayat iste

0|0
    0|0
  • Evliliği geciktirmeyin o zaman. Sabır, sabır :-)

0|0
    0|0
    • ah ah :(

• Yapacağınız şey evlilik istediğinizi ailenize söylemeniz ve beğendiğiniz kişiyle evlenmek. Yoksa ileride üzüleceğiniz şeyler yapabilirsiniz.

• seks üzerine kurulu evlilik :)

0|0
    0|0
  • Daha erken çocuk

0|0
    0|0
  • Evlenelim hadi

0|0
    0|0
  • Sırf onun için evlenmek mi olur.

0|0
    0|0
  • Al beni laan

1|0
    0|0
  • Biri itfaiyeyi arasın şarj yok panpalar :)

0|0
    0|0
  • Ya nasip demisler

0|0
    0|0
  • Teklif ediyorum benimle eğlenirmisin

0|0
    1|0
  • Dua et.

0|0
    0|0
  • Daha gençsin, elbet çıkar biri karşına.

0|0
    0|0
  • yaş daha 20 neyin kafasını yaşıyorsun sen

0|0
    0|0
    • 20 ama çok istekliym napym yani elimde değil :(

• banane :/

• deli olma deli hevesler uğruna evlenilmez

• aynen :D kalabalık bir masada sok pilava kaşığı :D

0|0
    0|0
  • Aynen. ..

bir bakar mısın

0|0
    0|0
  • seks içinmi

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • bizde istiyoz ama yok

0|0
    0|0
  • binicem uzerıne vurucam kırbacı durumu :)

0|0
    0|0
  • Düz duvar ne gününe duruyor tırman gitsin.

0|0
    0|0
Daha Fazla
5
Yükleniyor...