Az meni gelmesi neden olur?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle bu soru cidden kaygı nedenlidir, abazalıkla açılmamıştır... benden gelen meni çok az ve böyle fışkırmıyor, volkan gibi kenarlardan akıyor:S biliyorum belki takılıcak bişey değil ama tıbbi bir sıkıntımı var merak ediyorum. günde 3-4 defa cinsel ilişkiye girmekteyim, ancak girmesem ve sex rejimi bile yapsam birkaç damla ileri fırlıyor,birçok arkadaşım 3. 4. sekslerinde bile fışkırtabiliyolarmış.. neyse bukadar ayrıntılı şekilde irite ettiklerim varsa affola cevaplarsa bilgisi olanlar sevinirim...
Güncellemeler
+1 yıl
cinsellik kısmında gerçek anlamda sorulara cevap bulamıyoruz kimse ilgilenmiyor ama yazsaydım şimd benimki şukadar iyimi diye sadece niye soruyosun diyenlerle bile dolardı:S anlamak mümkün değil...
Az meni gelmesi neden olur?