Çıplak yakalandım rezil oldum :(( Çok utanıyorum, ne yapacağım ya?

Gizli Üye
2 gün önce başıma çok kötü birşey geldi. 20 yaşındayım abimde 23 annem ve babam akşam dedemlere gitmişlerdi, abim de yoktu, bende hazır evde kimse yokken cinsel bölgeme ağda yapayım dedim.

Malum sıcakalrda ağda eriyor. Başta kapım kapalı yapıyordum, sonra dedim evde kimse yok, kapıyı açtım ağda iyice bozulmasın diye. Abim anahtarıyla açtı kapıyı, toparlanamadım. Üstümü de çıkartmıştım, herşeyim açıktaydı, yani beni gördü yaaa :(

Pardon dedi çıktı, işim bittikten sonra odadan çıktım, ağlamıştım bile zaten, utanarak yanına gittim. Abi dedim, eliyle ağzımı kapadı, ağlama canım dedi sadece. Daha çok kötü oldum o akşam abim eve gelmedi. Bugün de ben kuzenimde kaldım ama yarın dönücem. İlk karşılaşmamızı yaşıycaz, ne yapıcam, çok utandım. Aramızda az yaş farkı olmasına rağmen çok çekindim, Sizce nasıl davranayım? Çok zor günler geçiriyorum, lütfen yardım edin?
Güncellemeler
+1 yıl
ilk karşılaşmamızı yaşadık rahatladım :D odamdan hiç çıkmadım hatta babam ... buğün hiç görmedik abim yanıma geldi hadi fare içeri gel dedi yok dedim dün neden eve gelemdin dedi sohbet ediyoduk felan bahane bulurken dün için senden özür dilerim dedi bi kaza oldu bende çok utandım ve üzüldüm aam en çokta snn üzülmene üzüldüm dedi bidaha evegelmemzlik yapma fare dedi bende abime sen üzüldüğün için çokm kötü oldum dedim bana fare ben en fazla dün eve gelmemene üzüldüm dedi
Güncellemeler
+1 yıl
bende abimden özür diledim baan bidaah böyle bişey için kendini bu akdar üzme fare dedi benle her zaman herşeyini paylaaşbileceğini biliyosun dedi gerçekten abim bana annemden daah yakındır reglimde felan bana destek olmuştu anneme yada babama smyledinmi dedim bizim sır kazanımızda buda kaynıycak dedi babam buğün niye hiç içeri gelmedi diye çok sordu hep idare ettim dedi her zamn beni idare eder gerçekten hadi fare içeri dedi bende msn girip gelicem dedim o anda annemlerde nerdesiniz gelin diye
Güncellemeler
+1 yıl
çağırıyolardı ben gelemek istemedim abim faree hadi dedi kolumdan tutup akldırdı hadi dedi bende onun kolunu ısırdım :D abim sana boşuna fare demiyorum fare + eşek dedi bidaha ısırdım bu sefer popoma bi tane vurdu :D şımarık fare dedi bana bu sefer cimcikeldim onu :D en sonunda beni omzuna attı salona götürdü koltuğa bıraktı babam siz ne zamn büyüceksiniz ikinizde 20 yaşını geçtiniz haal çocuk gibi didişiyosunuz dedi banada cadı buğün niye seni görmedik dedi abimde fare işte baba bu cadı kız
Güncellemeler
+1 yıl
her zaman söylüyorum dedi babam abimin ensesine vurdu allahtan cadıda bu kada seviyosun yoksa sen bizi tanımazdın varsa yoksa kardeşin dedi ben abimi babama şikayet ettim abi babaam kız ban fare diyo dedim ben size ne diyim akzıkalr dedi bam en son böylece tüm aileyle bir arda akrlılaşmış oldum rahatladım korktuğum gibi olamdı moral veren herkese teşekkürler
Çıplak yakalandım rezil oldum :(( Çok utanıyorum, ne yapacağım ya?