Taciz ediliyorum erkek ev arkadaşım tarafından ama emin de değilim, ne yapabilirim?

Gizli Üye
Geçem gece ben uyurken şakasına suratıma attırmış sabah uyanınca farkettim. 3 buçuk 4 aydır aynı evde kalıyoruz kendisi erkek aynı okulda okuyoruz öyle kırık bir tip de değil bir türlü konduramıyorum ama artık beni taciz ettiğini düşünmeye başladım giyinip soyunurken duş alırken sürekli içeri dalıyor bir erkeğin beni bu kadar fazla çıplak görüyor olmasından rahatsız oluyorum çok fazla el şakası yapıyor her fırsatta kalçama bacak arama değiyor gibi geliyor bana artık güya şaka ama bazen eğildiğim zaman önüyle arkama değdiriyor ya da bazen arkadaşça (!) kalçama şaplak atıp napıyon lan falan diyor ya da güç gösterisi yapar gibi yapıp beni yere yatırıp üstüme çıkıyor orada da dayıyor bazen ben mi çok art niyetliyim diyorum bazen de taciz ediyor ama artık diye düşünüyorum ama bir şey de diyemiyorum çünkü hesapta güya ya şaka yapıyor ya rahat davranıyor ve en ufak bir şey ima bile etsem höst sen ne demeye çalışıyorsun diye çıkışacak bana zaten çok asabi ve iri yarı bir çocuk ne yapacağımı bilmiyorum aslında art niyetli olduğundan bile tam emin değilim nasıl başa çıkarım bu işle
Taciz ediliyorum erkek ev arkadaşım tarafından ama emin de değilim, ne yapabilirim?