Kızlar, evli kadınların acık ve dekolte gıyınmesı cekıcı ve seksı degilmi?

AlperTan
pek cok erkek evlenınce kendı karısını kapatıp eve hapseder kapalı uzun seyler gıydırır ama baska kadınalra kızlara bakar ıc ceker hosuna gıder. onun yerıne bence erkek karısının sevgılısının dısarıda ve tabı yerıne ortamına gore acık dekolte gıyınmesı sexy olurdu. dısarda baska kızların gıydıgı tayta veya super mınıye bakıp vayy bee nekadar seksı denmesı nasıl guzelse bence ınsanın esıne sevgılısıne denmesıde okadar seksı ve guzel olur. kımı yerler vardır mını ve tay ı kaldırır kımı yerler super mını agır dekolte. herkes bakıp iç ceker ama sadece ben sahıp olabılırım bu erkegın gurunu oksar... buna ben modernlık aık gorusluluk dıyorum. tabıkı kımse kımseye ahlakdersı vermesın herkesın kendı tercıhı zevkı.
evet guzel olurdu boyle bır koca ısterdım
hayır kadın dısarda kapalı gıyınmelı kocam bakıyosa baskalarına baksın
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızlar, evli kadınların acık ve dekolte gıyınmesı cekıcı ve seksı degilmi?