Bakire olmayan biriyle evlendim bu sözü gördüğümden beridir karımı aldatıyorum?

Gizli Üye
Asla ve asla pişman değilim ben 23 eşim 21 yaşında geçen sene evlendik. Evlenirken eşim bakire değilim dedi. Ağladı gözümün önünde evlenicez dedi kandırdı falan dedi. Ama bir kadın gerçekten kadın sa bakireliğini korur demek ki isteğiyle yaptığı ortada bir kadın böyle söylüyorsa kadınlar gerçekten sevdikleri ile birşeyler yaşayıp konu çocuğa geldiği zaman geri kafalı bir erkek bulup evleniyorlar.
Bu yazıyo gördüğümden beridir hem sanal hem fiziksel karımı aldatıyorum bu aralar çok çocuk istiyor kendisinden kesinlikle ayrılacağım.
Bakire olmayan biriyle evlendim bu sözü gördüğümden beridir karımı aldatıyorum?