Oral sexs yapan erkeğiniz ayak parmaklarınıza oral sexs yapsa ne tepki verirsiniz?

musticorum
Ben bir erkek olarak birlikte olduğum kadına oral sexs yapmaya bayılıyorum. Her türlü oral sexs vajinasının deliğinden poposunun deliğine kadar, ama bende bir şey daha var, ayak parmaklarını ağzıma alıyorum yalıyorum. Bir çok kadın gıdıklanıyor, rica ediyorum yaşıyorum. Kendilerinden geçiyor yaşadıklarım. Ayak parmaklarını yalatmayana da saygı duyuyorum. Zaten fazla fazla oral sexs uyguluyorum. Sizde ayak parmaklarınızı yalatırmısınız? Tepkiniz ne olurdu?
Oral sexs yapan erkeğiniz ayak parmaklarınıza oral sexs yapsa ne tepki verirsiniz?