18 yaşındayım olgun erkeklerden hoşlanıyorum.98 yaşındaki bir adamı nasıl ayartırım?

4N1_53M3NF4M
Sitede böyle bazı schıllıklar soru soruyorlar. Aha da böyle

18 yaşındayım olgun erkeklerden hoşlanıyorum.98 yaşındaki bir adamı nasıl ayartırım?

Genç erkeklerin suyu mu çıktı lamk kim 45 yaş ve üstü bir zombinin altında olmak ister ki? Gencecik 25-30 yaşında biriyle olmak varken 45 yaş ve üzeri ne lan? Bir de demiş ki tecrübeli beni tatmin eder 😂😂😂😂 tecrübe ne lan? Bu yaşlardaki erkekler çoğunlukla vücudu sarkmış yaşlı sertleşme sorunu yaşayan erkekler. Bunların alayı sapık. Git 25-30 yaşında biriyle yat da çivilesin herif. 😂😂😂 Bunların erkek modelleri var bir de yaş 18 kamışa daha yeni yeni su yürüyor. Tutturmuş ben 40-45 yaş sonrası kadınlardan hoşlanıyorum diyor. Milf pornoları izliyorlar izliyorlar burada olgun severim diye geziyorlar. 40-45 yaşındaki kadın ve erkeklere bir şey demiyorum o yaştakilerin dengi 40-55 yaş arası bu yani. Bizim yaşımızdakilerin dengi de 18-25 yaş arası kadın ve erkeklerin dengi de 18-30 yaştır. Bazen erkekler çok büyük duruyorlar. İnstagramdan biri yazdı çocuk 21 yaşında uzun boylu kilosu var sakallı esmer beğendim bunu bana dediği sen 18 yaşında mısın? Hayır dedim 25 yaşındayım ben seni 30 yaşında sandım dedim. Çocuk da bana 35 diyen bile var diyor. Yani erkekler kadınlardan her halükarda daha olgun duruyor. Herkes kendi dengiyle yatsın lan.
18 yaşındayım olgun erkeklerden hoşlanıyorum.98 yaşındaki bir adamı nasıl ayartırım?