1 ay

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Toyppie_ m

Umutsuz zamanlar çaresiz önlemler gerektirir. Gerçekten ihtiyacınız olsaydı biraz para kazanmak için ne yapardınız? Finansal başarıya giden alışılmadık yollar var ve bazı insanlar çok yaratıcı olabiliyor. Bu dünya garip ve her geçen gün işler daha da ilginç oluyor. İşte insanların sattığı ve gerçekten para kazandığı garip şeyler.

Bekaret

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Seks kelimenin tam anlamıyla satıyor! Seks, dünya çapında tartışmaları başlatan çoğunlukla tabu bir konudur. Bununla birlikte, bekaretin saygı duyulan bir şey olduğuna şüphe yok. Bazı kadınlar bekaretlerini koruyorlar ve daha sonra en yüksek teklifi verene satıyorlar. Biliyor muydunuz? Bir bayan bekaretini 3 milyon dolara sattı.

Kullanılmış iç çamaşır

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Bazılarına göre, birinin iç çamaşırını kullanmak veya bulundurmak iğrenç olabilir. Diğerleri için bu bir fetiş ve başkalarının kullanılmış iç çamaşırlarını almak için yüksek bir fiyat ödemeye istekli olabilirler. Görünüşe göre, iç çamaşır için hatırı sayılır bir talep var. Tüyler ürpertici iş, kullanılmış kadın iç çamaşırlarının satışıyla büyüyor. İğrenç, değil mi?

Hava

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Hava ücretsizdir, doğada bulunur ve hemen hemen her yerde bulunur. Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak her zaman durum böyle değildir. Bazı bölgeler o kadar kirli ki, insanlar biraz temiz havada nefes almak için her şeyi yaparlar. Temiz alanlarda hava tarımı, kirli ülkelerdekilere yardımcı olacak bir çözümdür. Birleşik Krallık ve Kanada'daki bazı girişimci insanlar, kelimenin tam anlamıyla hava satarak para kazanıyorlar.

Anne sütü

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Evet, anneler anne sütünü makul bir fiyata satıyorlar ve bu uzun süredir var olan kazançlı bir iş. Dünya Sağlık Örgütü, annelerin süt üretememesi durumunda bebeklerin diğer sağlıklı annelerden anne sütü almaları gerektiğini savunuyor. Yani evet, anne sütünüzü satarak para kazanabilirsiniz. Bu satışı kolaylaştıran siteler var. Yine de çevrimiçi anne sütü müşterileriyle ilgili endişeleri tamamen göz ardı edemeyiz. Anne sütü fetişi olan yetişkin olup olmadığını söyleyemeyiz. Süt satan emziren annenin sağlığıyla ilgili tıbbi sorunlar da olabilir.

Gerçek hayattan korku anları satmak

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!

Çoğumuz karanlık anlarımızı kendimize saklamayı severiz. Ama diğerleri için bu bir para kazanma fırsatıdır. İnsanlar gerçek hayattaki sefalet anlarını dergilere ve gazetelere satarak para kazanıyorlar. Eski bir sözün dediği gibi, "hayat sana limon verdiyse limonata yap."

Herkes için işe yaramayabilir. Fiyatlar hikayenizin hassasiyetine göre değişiklik gösterir. Ajanslar hikayenizi doğrulamak için kanıtlar istediğinde daha da ürkütücü olacak. Bir hikaye için 200-2000$ arasında para kazanabilirsiniz.

Olmaz Demeyin Oluyor: İnsanların Sattığı En Tuhaf Şeyler!
3
5
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • ---Vavvveylâ---
  Anne sütünün satıldığını duymuştum ama bana göre çok yanlış bu.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

25
 • 1. gif'i görmüşken justin timberlake tko dinleyim bari
 • kodi34
  Hepsi ilginç satışlar ama hava normalde bedava olanı satmak ticari zeka
 • Çogunu duymuştum anne sütü dısında iğrenç
 • fangoria
  bakirliğimi satsaydım keşke haha
 • VeryWell
  gençkız gözyaşı
 • doanylmz
  Tuhaf şeyler.
 • Gizli Üye
  6 yıl çoçıgumu her istediğinde emzirdim hastalanmiştim ilaç almaya başladiğim içün kesmek zorunda kaldim hala istese verirdim çünkü sutum hala vardı bu durumda anne sütü emzirildiği sağildiği sürece eksilmez anne sutınu 6 yıl satmak 😳😳
YÜKLENİYOR...