Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

Sanal seks genelde kadınlar tarafından çok tercih edilmeyen bir durumdur. Bunun sebebi ise kendilerini tamamen bu kurguya bırakmamaları. Bu konuda nasıl zevk alacağınıza dair başlıklar aşağıda :).

1-Kendini kurguya bırakmak

Çoğu kişi kendini kurguya bırakmaz ve bir an önce başlasın ve bitsin düşüncesindedir. Bu yanlış bir düşüncedir ki bu yüzden çoğu kişi bu durumdan zevk almaz ve sıkıcı gelmeye başlar. Kurgulanan fantezi söylenilen kelimelere kendinizi bırakmanız halinde kesinlikle bu durumdan her iki tarafta zevk alacaktır. Bunun için de sadece o ana odaklanmanız gerekiyor, yani başka bir şeyle uğraşmamak gerekiyor.

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

2- Hayal gücünüzü serbest bırakın

Çoğu kişi hayal gücünü kısıtlı duruma sokar sanal sekste. Oysa ki sanal seks tamamen hayale odaklı bir durum olduğu için bunu yapmaktan kaçınmalı ve hayallerinizi özgürleştirip daha çılgınca şeyler kurgulayabilirsiniz. Bu tabi uzay boşluğunda yapmanız manasına gelmiyor yanlış anlamayın :) .

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

3- Kullanılan kelimeler sınırlı olmamalı

Kadın ya da erkek fark etmez. Sanal seks esnasında utananlar olur. Bu durum da zevk almanıza ve gereksiz heyecan yapıp işleri daha berbat hale getirmenize sebep olur. O yüzden o an aklınızdan ne geçiyorsa hemen değil de, konuşmanın ilerleyen dakikalarında bunu partnerinize söylemeniz onu daha çok tahrik edip size bu konuda çok yaklaşmasını ve her konuda özgürleşmesini sağlayacaktır. O yüzden söylemek istediklerinizi sadece aklınızda tutmayın. Bırakın parmaklarınız ya da diliniz bunları söylesin.

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

4- En önemlisi güven!

Sanal sekste haklı olarak kadınlar öncelikle güven isterler. İşin doğrusu bu konuda da haklılar sonuna kadar. O yüzden öncelikle karşılıklı bir güven olması böyle bir ilişki tarzı için şart. Kimi erkek ya da kimi kadın fotoğraf isteyebilir ya da ufak bir video ve ya bir ses. Sanal seksin temel şartı aslına bakarsanız güvendir. Bu güven oluştuktan sonra hiç bir sıkıntı kalmayacaktır emin olabilirsiniz.

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

5- Arzuladığınızı hissettirin

Utangaç olmaya hiç gerek yok bu konuda. Arzuladığını belli edin ama bunu açık bir şekilde dile getirmeyin aksi takdirde ters tepebilir ve reddedilirsiniz. Öncelikle konuyu ufak ufak açın çok ağır olmamak kaydıyla bu konudan bahsedin ve arzuladığınız kişiyi kendinize çekip hayal dünyanıza onu da alın. Örneğin; Mekan, fantezi şekli ya da giyim konusundan bahsederek açabilirsiniz konuyu. Karşınızdaki bunu merak edip size sorular sormaya başlarsa eğer bilin ki yelkenleri suya indiriyor. Ama sabırlı olun, yelkenleri suya indirdi diye hemen konuya giriş yapıp ürkütmeyin ;) .

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir

Umarım paylaştıklarım işine yarar ve keyif alırsınız. İyi günler dilerim.

Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir
Sanal Sekste Size Zevk Verecek Bir Kaç Fikir
2
2
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  önce güveni sonra sevgiyi hissettirmek istiyorum, romantik davranıyorum. zevk alması için elimden geleni yapıyorum ellerim ağrıyor bazen yazmaktan. ancak kızlar gerçekten çok duygusuz. istediklerini alıp gitme peşindeler hemen. iş bittikten sonra anında soğuyorlar veya sadece libidoları tavan yaptığında bana yazıyorlar. türk kızı :(
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Karşıt-cins
  Sevgisiz hiçbir şey zevk vermiyor
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

11
 • lolipopp123
  Bence az da olsa partnerden hoşlanmalı insan yoksa zevk almak zor. Güven de çok önemli, paylaşıyorsun sonuçta bir şeyler (Nude, ses kaydı, mesajlar). Bunları bir gün sana karşı kullanmayacağını hissettirmeli iki taraf. Bi taraf boşaldıktan sonra sextingi sonlandırmak da bencilik olur. Yapmayın bunu.
  • Dediğin gibi güven kesinlikle önemlidir. Şahsen ben seksting yaptığım kişiden fotoğraf istersem yüzünü göstermesini istemem zorlamam. O kendini nasıl rahat hissederse o şekilde olsun derim. Çünkü zevk alması önemli aklına "acaba" gibi bir şey takılmamalı. Orgazm konusuna gelecek olursam. Bu benim için hiç sıkıntı olmadı. Partnerim orgazm olmadan ben asla olmam.

  • Vallaha en güzelini yapıyorsun. Kendini kasarsa partnerin zaten dediğin gibi zevk almaz, tekrarını da istemez

  • Sekstingde önem verdiğim şey fantezidir. Fanteziye odaklanılması önemli çünkü hayal dünyası sonuçta. O hayal dünyasında kendini hayal etmeli ve zevk almalı. O yüzden erken orgazm olmak mümkün değil benim için.

 • mavişim33
  bir erkekle yapmayalı çok oldu
YÜKLENİYOR...