Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

QueenFrigg
Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Servetini bunu kendi isteğiyle yapacak kadının ayaklarına serecek erkekler tanıyorum :) Meni yutmak bir kısım kadın hatta erkek için mide bulandırıcıdır. Ancak muhteşem bir oral seks sonrası partnerinin spermlerini yutan kadın gerçekten nadirdir ve kim ne derse desin değerlidir. Çünkü önüne gelene yapmaz, aşık olduğu adama bu hediyeyi verir. Kaşar değildir, yollu değildir, önüne gelene yapmaz!

Not: Ancak ve ancak partnerinizde cinsel hastalık olmadığından emin olduktan sonra denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum!

2. Not: Hakaret edecekler, klavye namuslusu gibi davranacaklar, insanları tacizde bulunan görüşler ve yorumlar moderasyon puanıma katkı olarak şikayet edilecektir!

Erkekler neden seviyor?

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Penisini kadınının dudaklarının arasında, boşaldığı tek damlayı bile ziyan etmeden yuttuğunu seyretmek erkek için hem erotik bir manzaradır hem de dominant taraflarını tatmin eder. Ve erkekler çoğunlukla seks sırasında dominant ve sert olmaktan hoşlanır. Bu onların gizli fantezisidir ve çoğu zaman dile getirmekten korkarlar. Bu arada, kimi erkek sonrasında öpüşmeye sıcak bakmaz. Ağzınızı çalkalamanızda herhangi bir sakınca yoktur.

Kadınlar ne düşünüyor?

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Kadınların büyük çoğunluğu bir yandan bu durumu iğrenç bulsalar da aslında denemek isterler. Sperm yutmayı aşağılama olarak gören kadınlar nedense oral seks yapmayı aşağılama olarak görmüyorlar. Bu da işin çifte standartı! Bir de bunu partneri istemeden, onun gözlerine bakarak, gülümseyerek yapan kadınlar var ki; onları seviyorum 🖤

Meninin tadı nasıl?

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Biraz tuzlu, yoğun koyu kıvamlı ama kusturacak kadar kötü bir tada sahip değil. Bu biraz da erkeğin yemek alışkanlıkları ile alakalı. Eğer endişeniz buysa linkteki bencem size yardımcı olacaktır. Yediklerin Spermin Tadını Değiştirebilir mi? İşte Sperme Tat Veren Yiyecekler!

Nasıl kolayca yutabilirsiniz?

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Kabul ediyorum kolay değil. Hele de ilk defa deneyecekseniz zorlanmanız çok doğal. Yapmanız gereken aslında sadece partnerinizin boşalmasına izin vermek ve ağzınızda tutmadan yutmak. Yanınızda bir bardak su, meyve suyu vb. bulundurmanız alışana kadar size yardımcı olacaktır. Eğer deep throat yeteneğiniz varsa, en rahatı direkt boğazınıza boşalmasıdır. Bu durumda tadını almazsınız. Bunu yaparken keyif aldığınızı hafifçe sesler çıkartarak belli edebilirsiniz.

İleri teknikler

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

O da bir şey mi ben rahat rahat yutuyorum derseniz, o zaman sizi bir üst sınıfa alalım. Partneriniz boşaldıktan sonra yutmadan önce ağzınızda tutabilir, dudaklarınızı aralayıp onun görmesini sağlayabilir ve bundan ne kadar keyif aldığınızı izletebilirsiniz. Dudağınızın kenarından akanları parmaklarınızla toplayıp tekrar ağzınıza atabilirsiniz. Boşalmasına yakın dudaklarınızdan çıkartıp yüzünüze boşalmasını sağlayabilir ve parmaklarınızla toplayarak yalayabilirsiniz.

Meni yutmanın faydaları

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu

Bu yazımda erkeklere çalıştım :) Eğer partneriniz yutmak konusunda çekimserse onu sağlığı için faydalarından bahsederek ikna edebilirsiniz. Hayır tabii ki ! Bir kadına bunu zorla yaptırmaya kalkmayın sakın! Ama meni yutmak partneriniz sağlıklı ise aslında oldukça yararlıdır. Hamileyken yutabilirsiniz hatta pre eklampsi denilen hamile kadınlarda tansiyonun aniden yükselmesine sebep olan bir hastalığa karşı koruyucu olduğu kanıtlanmıştır. Oksitosin deposudur ki bu da bağlanma hormonu olarak bilinir, anti oksidandır, anti aging özelliği vardır, kalsiyum, magnezyum, çinko gibi bir çok mineral içerir, enerji verir çünkü içerisinde fruktoz ve glukoz vardır. Ayrıca protein deposudur.

Yutmak ya da Yutmamak İşte Bütün Mesela Bu
52
13
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Handsome_devil
  Ellerinize sağlık @QueenFrigg yine müthiş bir paylaşım. 👍
  Görüş hala geçerli mi?
 • Captive
  Harika olmuş... Tebrik ederim..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1350
 • beyazorkidem
  Genelde yutmayı ancak bazı anlar dudaklarımı hafifçe aralayıp menilerin dudaklarımdan göğüslerime doğru akışını erkeğimin seyretmesinden keyif alıyorum. Tabii, yenilip içilenlerde meninin tadını oldukça etkiliyor.
 • joeyzassa
  Çok güzel bir yazı ama şunu da eklemek istiyorum. Partnerim bir defasında yediklerinin sperm tadını etkilediğini ve yediklerine dikkat edilmesi gerektiğini söylemişti. Tabi ben bilemiyorum. Eğer olumsuz bir tat gelirse bir sonrakinde isteksizlik yaratabiliyormuş. ya da yukarıda yazılan şekilde tatmadan ilerlenmesi gerekir.
  • QueenFrigg

   o yüzden spermin tadını değiştiren gıdalarla ilgili bencemin linkini de ekledim. belki bir göz atarsınız yararı dokunabilir :)

  • joeyzassa

   Hmm. Bu kısmı atlamışım. teşekkür ederim.

  • QueenFrigg

   Rica ederim

 • AROMATERAPİ
  Bu yazı belki de bir çok kadın ve genç hanımefendiye yol gösterecek şekilde tabii ki kimisi iğrenç bulabilir kimisi de Bu bilgi çerçevesinde zamanı gelince kullanmasını arzu ederse kullanır. Benim hayatımda Altı ay beraber olduğum bir hanımefendi vardı sadece onunla bunu yaşayabildim kesinlikle bir damlasına bile ziyan etmezdi hayatımda sadece bir kere olan bir olay bunuda paylaşmak istedim.
  Çok geniş kapsamlı anlatılmış emeğinize sağlık her zaman söyledigim gibi bilgi hazinedir🍀
 • spedy6934
  Işte bu, kim ne derse desin o kadar ince bir noktaya deginmissinki, p*rno vari musluk gibi her kiza sperm yutturmak değil, kendi istegiyle bunu yapan ve o an gozlerindeki işiltiyi belli eden kadin baş tacıdir.
  • spedy6934

   Bu kadar emek ile ve cidden cok onemli bir konuda hazırlanmis bu Bence yi gorünce KS de Cinsellik te Fenomen olmuş ama bilgi sahibi olmayan ne kadinlar gordugümu belirtmek istedim, cidden tesekkürer...

  • QueenFrigg

   Teşekkürler :)

 • Melisie
  Başlıktaki bilginin çoğunun yanlış olduğunu düşünüyorum, o kadar az değil bunu yapan kadın sayısı, herkes söyleyecek değil sadece. Özellikle partnere verdiği zevk için yapılabilecek birşey, o anda partnerin aldığı hazdan mutlu olunuyor.
 • birazkülbirazduman
  Öyle bir anlatmissin ki siyasiler mitiglerde çay yerine sperm dağıtacak
  • murattiii

   Tadını sevmiş tavsiye ediyo işte :))

 • maavera
  Meninin tadını da tarif etmişsiniz büyük incelik teşekkürler.
 • naughtybabe
  @QueenFrigg ağzının tadını biliyorsun 😁 Keşke kadınların hepsi bilse ama maalsef. Güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık 🙏🙏🙏
 • İndeepth
  İlginç ve ilginç olduğu bir o kadarda önemli bilgiler teşekkür ederim detaylı anlatımın için..
 • Boşvergel
  Spermin faydalarını içinde bulunanları zaten biliyordum. Bir çok yazıda da yutmanın gerekliliğinden bahsedenler olmuştu. Yine de ne bileyim bana biraz garip geliyor. Oral sekse bile alışamamışken bu çok daha farklı ve garip olur. Belki ilerde partnerimle deneriz.
 • Yok ya yapmasına hiç gerek yok, bence sadece ego tatmini için istiyorlar... Keyif veriyor.. Ama bana göre yapmasın, beni mutlu eden kadını ego aracı olarak kullanmam.
 • Yağızamaesmerdeğil
  Teklif etmem açıkçası, sıcak bakmıyor çoğu kişi zaten ancak belirttiğin gibi isteyerek yapan kadın hayran olunasıdır. Eline sağlık faydalı bir içerik ve güzel bir sunum olmuş.
 • karanlık__Cosmos
  Emeğine sağlık güzel bir yazı olmuş evet erkeklerin en sevdiği şeydir...
 • LiderKanbur
  İster inanın ister inanmayın, bazı araştırmalar sperm yutmanın preeklampsiye iyi geldiğini iddia ediyor. Preeklampsi, gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendini gösteren bir rahatsızlıktır. Eğer tedavi edilmezse, hem anne hem de fetüs için ölümcül sonuçları olabilir ! Yani, araştırmanın sperm yutma üzerinde hamilelere kesin olarak fayda sağladığı sonucunu çıkaramasakta bu iddia mevcut. Bu noktada kesin olarak bilmemiz gereken erkeğin enfeksiyonlu olduğu ya da kadının sperm alerjisi olduğu durumlarda, meni yutmanın sağlık için olumsuz etkileri olduğudur.
  • QueenFrigg

   Özellikle cinsel hastalık olmayan bir partnere yapılması gerektiğini özellikle belirttim başta. Preeklampsi konusuna değindim ancak uzatmamak adına kısa tuttum. Bilgiler için çok teşekkürler :)

  • LiderKanbur

   Çok incesin ❤😇🙏

 • Soliedpsyche
  Ben oral seks yaptırmayı sevmiyorum plan nedense hiçbir durumu alışamadım bana çok fazla keyif vermiyor nedense birkaç kere yaptırdığımda yapan kişi çok iyi değildi dişlerini geçirdi o gün günden sonra çok fazla keyif almamaya başladım Ama en çok sevdiğim şey bir kadına Oral yapabilmek onu zirveye taşıyabilmektedir.
 • novel
  Zevkler ve renkler derken yararlarınıda göz önünde bulundurarak. Daha önemlisi partnerin memnuniyetini düşünerek yapılması oldukça keyifli olacaktır. Güzel bir bence ellerine sağlık :)
 • Ertan_abiniz
  Tadın değişkenliğini anlayacak kişi de az yutmamıştır abi sksksjsjssjsjsk kafamda deli sorular
 • Florianii
  Harika bir yazı olmuş, eline sağlık. Yutan kadın her daim candır.
 • Berkan25
  O spermlerden bebek olusuyor, insan olusuyor, bir kadina yutturmak ne kadar dogru?

  Hayat pornooo degil
 • murattiii
  İşte bu bence yi bütün kızlar okumalı. Tadını bile söylemişsin korkulacak bişey olmadığını anlamalılar
 • divane2465
  süper bir paylaşım ince fikirliliğinizi tebrik ederim
 • rroommeeo
  O menili dudağından öpmeyi, emerek opüp dillerimizi menili agzinda dolandırmayı, o tadi birlikte alip yutmayı seviyorum...
  Teşekkurler. Ćok hoşuma gitti 💓😉😎🌸
 • murohazal
  Benim için farketmez efendim.. Ben soluk soluğa orgazm edeyim partnerimi de gerisi boş benim için
 • Fkusna_Huy
  Ben olaya şöyle bakıyorum. Ben oral seks esnasında partnerimin vajinasına dilimi sokup onun zevk sıvısını tatmaktan iğrenmiyor, keyif alıyorsam o da benim spermlerimden iğrenmemeli tam aksine keyif almalıdır. Hatta kadın bunlar benim verdiğim zevkle geliyor, her damlasını yutmayı hak ediyorum çünkü o zevki ben yaşatıyorum diye düşünmelidir.
  Tadına gelince erkeğin yediği şeylerin tadı sperme yansır. Ben tatlı şeyler yemeyi sevdiğim için spermlerimi yutan partnerim hep tadının şekerli olduğunu söyler.
  Son cümlede söylediğin gibi sperm protein açısından da son derece zengindir.
 • sessizkaranlık03
  Güzel ve faydalı bilgiler. Değer bilen kadınlara teşekkürler
 • knakreb
  Kadınlar neden tüp çikolatayı içine çekerek yutmayı seviyor? Erkekler kendini tüp gibi hissediyor işte. İçinden birşey çekiliyor hissi 😉
 • gececini69
  Bana ait olan bir şeyin ne kadar değerli olduğunu öğrenmemede, bunu bir kadından öğreneceğim aklımın ucundan geçmezdi.👏👏
  Ulaşılmazımsım... 😢
 • SasukeUchihaxD
  Açıkcası çok hoşlanırım ama yapabiliyor. Yoksa yapmayabilir, zorlamam.
 • fayo75
  Güzel bir yazı olmuş bilgilendirici eline emeğine sağlık
  Tabiki bunu yapacak kadın bulmak zor
 • dreamliner61
  yutturmak istiyorum ama karşılığı olacka ben de yutacağım :) zevk suyunu yani
 • nextlevel
  Valla kimseye yut diye diretmedim , yutan da var yutmayan da.
 • Çapkın_kuru_fasulye6
  meni yuttuktan sonra erkeğine helal et diye sorması lazım kadının:DDDDDDDD
 • Karizma-Yakışıklı
  Me yutan kadınlara bayılırım, bunlar seks hastası ve adamı zevkten çıldırtır.
  • Müslüman erkekler böyle birşeyi eşine yakıştırmıyor, Müslüman erkek ve kadınların yüzde 99 u bu hazzı yaşayamıyor.

 • Nicckname
  Bilgiler için çok teşekkürler umarım doğru anlaşılmıştır
 • Espenuka
  Beni lezbiyen yaratan rabbime şükürler olsun. Amen
 • Sahip06
  Muhteşem bir bence olmuş.
  Tebrik ediyorum.
  • QueenFrigg

   Teşekkürler

  • Sahip06

   Anlamayanlara ne yazsan boş.
   Bence harika
   Detaylar harika
   Anlatım harika

   Ayakta alkışlamam istiyorum. 👏👏👏

 • Kominikeyşın
  Orucu bozar mı peki
  • QueenFrigg

   Hatipoğlu'na mail atın cevabı da yayınlayın malum Ramazan geliyor bilmek gerek :)

  • O da kendi fantezisine göre cevaplar muhtemelen

  • QueenFrigg

   işte en merak ettiğim o ahahahaha

  • Hepsini Göster
 • вeɴdeαĸrep
  Olmazsa olmaz
  • Öncelikle şunu da belirtmek istiyorum ağza boşalma sonrası öpüşmek daha güzel bir duygu oluyur kadın için

  • QueenFrigg

   Herkesin tercih ettiği bir şey değil 😊

  • Seks yapmak veya ağza boşalmak ve bazı şeyler tek kişilik değildir seks iki taraflı etkileşim ve uyum dur çokta güzel olan birşey bana göre seksi bedende değilde duyguda ve derinlerde yaşamak lazım

  • Hepsini Göster
 • FendLijrbey
  Tadı değil daha çok kokusu rahatsız edermiş
 • cd_sude
  ben yutmayı seviyorum garip gelebilir aama :)
 • tarzanca
  Güzel bilgiler için teşekkürler.
 • MR_President
  Bence kdın istediği için yutar yoksa gerisi boş
 • summer88
  Partnerim oral yapiyorsa yutmasi hosuma. gider
 • 1991limehmet
  Ha ha la bir git işine😂😂
 • ozgur00000
  Mm güzel bir paylaşım.
 • zibidygonzales
  yutmak isteyen varsa bende bolca meni var :D
 • gerez_beyiniz
  Gırtlagına kadar sokup öyle boşalmayı tecih ederim
 • Berti53
  Sen yutanlardanmisin?
 • Bukowski_ist
  O kadına doyum olmaz
 • sesmankadinsever
  sanirim benim karsima yutmak isteyen kadin cikmaz
 • Gizli Üye
  Kapalı bir kadınım eşimin elbet spermini yutarım yüzümdeki akneyi bu sayede kurtuldum
 • Gizli Üye
  Abartılacak bir durum yok. Yutuluyor gayet de.
  • murattiii

   Sen beğeniyosun o zaman tadını

 • Gizli Üye
  Bu bence bana iyi gelmedi yaa 🙈
 • Gizli Üye
  Yine kendi yarattığın konu başlığında âdeta dans etmiş, onu dile getirmişsin.

  Özellikle erkekte bıraktığı etkiyi ve sebebini çok iyi anlamış ve cevabını vermişsin.
  Öpüşme kısmında haklısın evet. Kesinlikle yapamam :) Kusuruma bakmaz umarım.

  Seksi yaratan @QueenFrigg.. Hislerine sağlık :)
 • Gizli Üye
  Erkek arkadaşım yutmamı değil ama vücuduma sürmemi istiyordu ilişki sonrası prezervatiften vücuduma döküyordum
  • Gizli Üye

   Tadı kötü değil biraz tuzlu sıcak yoğun bir sıvı sadece

  • Oh ne güzel kız

 • Gizli Üye
  Yutmak kısmı isteğe bağlı olmalı, bu kadar basit normal bişey olmamalı gösterilmemeli
  Faydası da varmış pehjh 😀inanmam ne kalsiyumu civası azotu
  Kızın ağzında olabilr yutmak abes geliyor bna sacma
 • Gizli Üye
  Oral seks zaten seksin yaşanmadan önceki en tatlı halidir ama bazen oral seks ilede boşalma tercih edilir şahsen ben partnerimin ağzına boşalmak isterim ve bende kadının benim ağzıma akıtmasını isterim güzel şeyler bunlar cinsellikte iğrenme vs olmamalı ve tadınu çıkartmalı olabildiğince ama dikkat edilmesi gereken püf nokta sadece hijyen değil yeme içme durumunuda dikkatlice yapıp tad baygınlığı meydana getirmemeye çalışmalı
 • Gizli Üye
  Tadına bakmamı istiyordu israrla ben de emdikten sonra onu öpmüştüm hahah beraber tattik
 • Gizli Üye
  Bunları sen de deniyor musun yoksa araştırıp öğrendiğin bilgiler mi?
  • QueenFrigg

   Seks okuyarak öğrenilmez...

  • Gizli Üye

   Yani gerçekten sperm yutuyorsun? 🤔

 • Gizli Üye
  Ben denedim tadı enteresan ama tatlıydı 🙄 aromasız salep gibi 🤭
  • QueenFrigg

   Tatlıysa demek ki partnerin gayet iyi besleniyor demektir.

  • Gizli Üye

   Maşallahı var gıda konusunda

  • Harikasın kız

 • Daha Fazla (3)
YÜKLENİYOR...