"Aaa Ben Asla Yapmam" Deyip Çılgınlar Gibi Yaptığımız Şeyler Neler?

Edaat

1. Ben asla yalan söylemem

Seni tatlı yalancı. Hadi ama yalan söylemeden yaşamanın mümkünatı yok.Tabi ki söyledin. Yalan; ihtiyaç halinde kırılması gereken, hayat kurtarıcı kaynakları içerisinde muhafaza eden cam kutudur. Patronun işe neden geç kaldığını sorduğunda, sevgilin dün gece nerede olduğunu sorduğunda, arkadaşın üzerine giydiği kendisine 2 beden küçük elbiseyi gösterip, nasıl olmuş? Diye sorduğunda o kutuyu hep kırdın. Ve ben yalan söylemem dediğinde de aynını yapıyorsun.

2. Ben asla dedikodu yapmam

Dedikodusuz kahveye kahve demem ben canım. Hepimiz yapıyoruz. İnkar etme sen de yaptın. Hem bir ideaya göre toplumlar dedikodu sayesinde gelişip evrimleşebilmiş.

3. Stalk mı? O da ne?

Eski sevgilinin yeni sevgilisi neye benziyor? Hımm bu kız bunu mu giymiş? Vay be insanlar ne hayatlar yaşıyor? Ayy bu da mı evlenmiş? Bunlar hep azılı bir stolkcunun ağzından dökülen sorgulamalar. Bir çeşit evrilmiş röntgencilik. Ve sen de yapıyorsun. İnkar etme tatlım.

4. Fake hesapçılık ne kötü şey

3. Maddenin devamı sayılır. Bir çeşit azılı stolkçu silahı. Hem de ne silah. Kimliğinin açığa çıkmaması gereken hesaplara sinsi sinsi dadanmanın anahtarı. Tabi öyle alelade olmaz. Profosyonal durmalı. Beyler üzgünüm bu konuda kadınlar çok daha başarılı. Siz beyler için bir diğer yazımda fake hesap nasıl olmalı? Size ayrıntılı anlatırım.

5. Sanal seks mi dedin? Ayy utandım.

Bu site de sanal seks seven çok insan gördüm. Seks ihtiyaç insan hayatında olmalı tabi. Ve sen istemesen de hormonların senden talep ediyor. Yalnız bir gece de buna ihtiyaç duyman doğal. Bunu sen de yaptın. Tanıdığın ya da hiç tanımadığın biriyle. Asıl mesele bunu yapman ya da yapmaman değil. Yap ya da yapma bu senin tercihin. Ama buradan erkeklere sesleniyorum. Bizi sürekli sıkıştırmayın. Rahatsılık boyutuna getirmeyin. Taciz etmeyin. Gerçekten çok itici oluyorsunuz. Mağara adamı olmaktan vazgeçin. İnsan ilişkileri konusunda geliştirin kendinizi.

"Aaa Ben Asla Yapmam" Deyip Çılgınlar Gibi Yaptığımız Şeyler Neler?
7
1
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Had-es
  1'den sonrası yapmadığım şeylerdir. Belki biraz 2 de olabilir ama 3-4-5 never-ever
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
 • cd_sude
  cinsel olarak yapmama dediğim şeylerin %90 ını yaptım :D
 • mavişim33
  dışarıda asla olmaz demiştim fakat erkek arkadaşıma asansörde oral yapmıştım
 • Kuridase
  Kendimi el vermicem 😂😂
 • guveny13
  Sanal yapmam o da ne 😊
 • Gladyatorx
  Sanal seks :))
 • mdrx592
  çırılçıplak olmak
 • Gizli Üye
  Ağzıma Penis almam dedim ama Sperm bile yuttu desem 😊
YÜKLENİYOR...