4 ay

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!

Dün bir haber gördüm, anal seks ile eşine tecavüzde bulunan bir adama tam 11 sene civarı ceza verilmiş. Kendi kendime değer mi dedim. Deymiş, fazlasıyla deymiş hatta. Sizlere bununla ilgili fikirlerimi ve tıpta zararlarını, toplumda zararlarını anlatabildiğim kadar anlatmaya çalışacağım.

1. Anal ilişki hijyen açısından çok risklidir.

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!

Esheria Coli gibi pek çok bakteri oluşturmaktadır. Kalça yollarındaki kasların genişlemesine neden olur, çeşitli çatlaklar ve yaralar meydana getirir, bel soğukluğuna ve aidse hatta ve hatta kısırlığa dahi neden olma riski vardır.

2. Anal seks karaktersizliğe adım atıştır.

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!
Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!

Sizin o küçücük uzuvunuzu, dar bir şeye sokma fantezinizden dolayı, birçok ağzı dili olmayan hayvanlar tecavüze uğruyor, sonu ölümle sonlanıyor. Dahası var mı peki? Evet Var! Hani dışarıda küçümsediğiniz i*ne dediğiniz travestiler var ya, bu iğrenç sapkınlar, dışarıda adamlığına laf ettirmeyip travestileri aşağılarken, içeride ise kıçlarından ayrılmıyor, eşinin, çocuğunun rıskını bu kişilere yediriyor. Nefsine sahip çıksan olmaz değil mi haysiyetsiz?

3. Anal seks kadın cinayetlerinin nedeninden biridir.

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!

Ülkemizde zorla tecavüze uğrayan evli kadınlar, öldürülen kadınlar, anal seks yapmadı diye aldatılan kadınların sayısı küçümsenemeyecek kadar fazla. Beden benimdir, evli olsam dahi istemediğim bir şeyi bana zorla yapamazsın sapık!

4. Anal seksin cezası, kanunlarda nedir?

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!

Devlet, 'Doğal Olmayan İlişki' adında 1-4 seneden başlayacak şekilde hapis cezası veriyor. Yani eğer ki sizi o eşiniz zorla istediği o pis fanteziyi yaptırmak için zorluyorsa, rahatlıkla şikayet edebilirsiniz. Ayrıca ayrılmak istediğiniz zaman, terliği ters çevirme uygulaması var. Hiçbir şey yapmadan, ayakkabınızı ters çevirdiğiniz zaman, hiçbir şey sormadan boşanma hakkını veriyor devlet.

Biz evli de olsak, sevgili de olsak, nişanlı da olsak, kimse bedenimizin istemediği bir şeyi bizlere yaptırmaya çalışamaz. Kızlar haklarınızı ezdirmeyin, ayrılmak istiyorsa bırakın bu sebeple ayrılsın, dur demeyin, gitti diye üzülmek yerine sevinin. Bu iğrençlikten her insanın tiksinmesi dileği (!) ile bu bencemi de sonlandırıyorum. Hoşçakalın 🙏🏻

Anal Seks, Sapkınlığa Giden Yolun İlk Adımıdır!
10
7
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Angelsilence
  Valla güzel bence olmuş sonuna kadar hak veriyorum. Anal seks iğrençliktir. Yapmak istemediğimiz halde bizi zorlayamaz kimse.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

610
 • PsychoBabble
  Bence çok dıdısının dıdısı bir alaka olmuş. Tecavüz eden analdan da ediyor, vajinal penetrasyonla da. Parmağıyla çocuklara tecavüz eden de var. İstemediği halde ilişkiye zorlamak her türlü suç, bunun analla oralle vajinalle alakası yok. Sağlık açısından tabii ki zararı var ama tecavüzü anala bağlamak biraz zorlama geldi.
 • gercekdemokrat
  Bir insana zorla, cebren yapılan her uygulama suçtur. Zorla hanımının kolundan bilezik almak gibi. Ancak şöyle bir durum var, dini, kültürel sebeplerle ters ilişkiye insanımızın negatif bir bakışı var ve bu fantezi nedeniyle boşanmalar, aldatmalar oluyor.

  Özellikle erkeklerin kaçamak yapma sebeplerinin başında bu fantezi gelmekte. Halbuki genel kanının aksine dini açıdan ters ilişki haram değildir, tam aksine Bakara 223. Ayeti, Hz. Ömer’i hanımıyla ters ilişki kurduğu için kınayanlara bir cevap olarak yani caiz kılmak için gelmiştir, aynı zamanda ters ilişkiyi lanetleyen hadislerin TAMAMI sıkıntılıdır, BİR tane bile SAHİH Hadis YOKTUR.

  Tıbbi yönüne gelirsek hazırlıksız yapılan Vajinal ilişki de zararlıdır, yeterli kayganlaştırıcı yoksa VAJİNAL FİSSÜR meydana gelebilir ve bu durum anal seksten çok daha CAN YAKICI olabilir.

  Yine vajinada Renkli, Kokulu akıntı varsa erkek, sistit, bel soğukluğu gibi hastalıkları kendi EŞİNDEN dahi kapabilir. Rektal ilişki de temizlik iyi yapılırsa ve kayganlaştırıcı kullanılırsa can acısı ve hastalık riski, kötü kokulu bir vajinadan çok daha azdır çünkü akıntılı bir vajen su ile yıkamayla hijyenik olmaz fakat rektum olur.

  Ters ilişki isteyen erkek eşcinsel eğilimler taşıyor ise bu mantıkla ORAL İLİŞKİ isteyen erkekte eşcinsel olmalıdır çünkü oral yapılan DELİK yani AĞIZ erkekte de vardır.

  Aynı zamanda bir erkek olarak hatunlara PROSTAT MASAJI yaptırmaktan büyük keyif alırım, HER Erkek bu nedenle büyük tuvaletini yaparken Erekte olur. Fakat Eşcinselliğin anal seks ile bağı yoktur.

  Anal sekse ben de ön yargı ile bakıyordum aynı Kokoreç yemediğim gibi. İkisi de temiz olmazsa insanı tiksindirir, temiz olursa ikisi de tadından yenmez ve Rektal ilişkinin hazırlığı iyi yapıldığında sağlığa HİÇBİR ZARARI YOKTUR çünkü anüsümüz zaten her gün açılıyor ve penisten daha KALIN, kuru, pürüzlü Dışkı geçiyor. Esas zararlı olan kabızlıktır, sağlıksız beslenmedir bir de ÖN YARGILARDIR, HURAFELERDİR.
 • Tamam ortada bir tecavüz car ama bunu bariyer yapıp içindeki dini duygularla resmen saldırıya geçmişsin.
  yok karaktersizlik yok bilmem ne fazlasıyla boş.
  • Ben anal ilişkinin fazlası ile boş olduğunu düşünüyorum, senin için bu normal olabilir lakin benim için kadınlığımı ezebilecek bir teklif.

  • Hasan8811

   O zaman hakaret içermeyen kelimeler kullan tercih zevk meselesi saygılı ol yazarken

 • Chloé_
  Bu kadar sert bir dille eleştirilecek bir eylem olduğunu düşünmüyorum.

  Sapık/sapkın insanlar herşeyi rıza dışı, zorla yapan insanlardır.
  İki kişinin rızası varsa cinsellikte herşey mübahtır.
  Sapkınlık/sapıklık yakıştırmalarını ancak ensest veya pedofili gibi durumlarda kullanabilirsiniz.
  Cuckold ve swinger ilişki bile eşlerin rızası varsa sapkınlık/sapıklık olarak adlandırılamaz.
  • spedy6934

   Cuckold ve Swinger eslerin rizasinolsa bilr kanunen suctur
   Ama anal. iliski esler veya sevgili istemeden yapilirsa suç haricen degildir

  • Chloé_

   İstenmeden yapılan herşey suçtur, vajinal ilişki dahi olsa. Yetişkin bir insan rızası dahilinde her birlikteliği yaşayabilir.

   Senin cuckold ve swinger suç dediğin zina dır. İş ona kalırsa, hepimiz suçluyuz.

  • spedy6934

   Evli kisilerin yaptigi swinger suç kanunda, ne kadar kendileri istesede, cuckold cok daha farkli birsey cidden çok detayi var onun nedeninin

 • HandsomeJack
  Anal yapan erkek erkeğide gözü kapalı yapar.
 • burak_gunes
  Katiliyorum 👍
 • 201465
  iğrençliktir.
 • evliuye
  Zaten allah korkusu olsa yapmazlar
 • MagRipOgLu
  Anal seks iğrençliktir.
 • Primline34
  Alakası yok
 • kavanozdaki_adam26
  Dogruysa haklısın
 • askahasret327
  anal a karsiyiz
 • Gizli Üye
  Anladığım kadarıyla sen bundan nefret ediyorsun ama bdsm eğilimlisin. Ve aktif olarak. E doğal olarsk bu nefretin anlaşılıyorda seninki ne biçim bir sapkınlık oluyorvo zaman
  • anala karşıyım daha önce bana yalvaran sevgilimle bile yapmadım

  • Gizli Üye

   Yani yöneliminin genel sonucu. Tercih konusu aslında doğayada uygun drğil yani. Her ne kadar ben istesemde

 • Gizli Üye
  Biraz saçma bir bence olmuş. Vajinal bölgemizde de idrar çıkışı var erkeklerinde penisinde var o zaman bunu da yapmamalıyız amaç hijyen ise? Oralda yapılmamalı hatta saçma bulanlar olacaktır öpüşülmemelide dudak dudağa bu da bir çok mikrop bakteriden dolayı ciddi hastalıklara sebebiyet veriyor. Analda öyle ama bunların hepsi çok nadiren olabilecek ve deneyimsiz partnerlerden kaynaklanabilecek sorunlar.
  Doğal olmayan ilişki kanunu varsa devlet önce evlenmeden ilişkiye girenlere ceza versin. Twitter vb. bir çok sosyal ağlarda swingerlar kol geziyor kimlikleri açık şekilde hiç bir ceza yok. Evli çiftlerin anal seksi mi sorun olmuş acaba?
 • Gizli Üye
  Anal yapanın ne kendine ne karşısndakine saygısı vardır !
 • Gizli Üye
  Bende oral yapmayı iğrençlik olarak görüyorum
YÜKLENİYOR...