Sevgilim bu konu yüzünden trip atıyor.

Gizli Üye
Sevgilimle ayri sehirlerdeyiz 1.5 yildir beraberiz son zamanlarda bu cinsellik konusunu acik acik konusmaya basladik. Bide zaten birbirimizi cok ozluyoruz cok sık gorusemiyoruz duygularimiz depreşiyor. Sorun su ki biz bugune kadar opusme disinda bisey yasamadik ve ben yasamakta istemiyorum opusmekten ileriye gitmek istemiyorum ama o istiyor. Sadece ic camasirlarla sevismek istiyor, surtunme falan iste. Ben istemiyorum evlenene kadar olmaz boyle seyler diyorum bu sefer trip atiyor. Evlenmemize daha 3-4 sene var. bir taraftan hak veriyorum ona ama saygi duymasi lazim dusuncelerime. Saygi duydugunu soylese de icten ice kiziyor bana. Hakli mi sizce? Bu konuyu bu gunlerde cok konusur olduk cok ozledik zaten birbirimizi konustugumuz icin mi bilmiyorum gunlerdir aramiz bozuk hergun tartisiyoruz. 3-4 aydir da gorusmedik zaten. Ya ama kuzenim de benle ayni dusunce yapisina sahip bir insan ve 5 senedir birlikteler sevgilisiyle. E her erkek istiyosa o ne? o erkek degil mi? Beklemek cok mu zor? Sinirlerimi bozdu ya. Ne yapacagimi bilmiyorum bir akil verin lutfen.
Sevgilim bu konu yüzünden trip atıyor.
19 Cevap