Annem evli bir adamla birlikte... Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar?

Annem ile babam ben daha 5 yaşındayken boşanmışlar. Ben şimdi 20 yaşındayım annem 39. Bir sevgilisi varmış. İlk başlarda bu hiç hoşuma gitmiyordu, ama sonradan kendimce `eğer bunlar evlenmeye kalkışırlarsa, ben elin adamı ile aynı evde oturmam, bu sayede ayrı eve çıkarım` diye düşündüm, ve onayladım ilişkilerini.

Ama öğrendim ki adam evliymiş :S Karısı boşamıyormuş, ve annem bütün bunları bile bile o adamla beraber. üstelik annem o adamla cinsel ilişkiye de giriyormuş. Tiksindim resmen, annemden utandım, evli adamın koynuna giriyor böyle iğrenç bir şey olur mu? Anneme bir suru hakaretler ettim `sen nasıl olur da evli adamla birlikte olursun utanmıyor musun?` diye, o da ban `saçmalama neden utanayım, aşk bu, aşktan neden utanayım` dedi, yüzsüz yaaa :S

Adamın karısı tabii biliyor annemi, sırf inat olsun diye kocasını boşamıyor, anneme telefonda `seni bile bile kocamın metresi yapıcam, boşamayacağım onu` dedi, oohh iyi yapıyor! Anneme defalarca dedim `Anne yuva yıkanın yuvası olmaz, sen miden evli bir adamın metresi olmaya nasıl kaldırıyor?` diye, ama nafile, kadın azmış resmen :S

Çok bunaldım, herhalde bir süre babamda kalıcam, sonra ayrı eve çıkıcam, ama yaşananlar beni yıprattı. Ben anneim başka biri ile birlikte olmasına bir şey demiyorum, ama evli bir adamla birlikte olması bana koyuyor. O adamın karısına yazık günah değil mi, Onun yerinde annem de olabilirdi, bunu hiç hesaba katmıyor. Hem evlilik dışı cinsellik yaşamasına da karşıyım, üstelik evli bir adamla. Ne yapmamı önerirsiniz bana arkadaşlar?

0|0
137

En İyi Kız Görüşü

• gpnahin yalanin igrencligin adini ask koymuslar. yaptigi igrenc bisey söledikleri dahada igrenc.yaptigindan utanmamasi anlatilmaz igrenc.ama herseye ragmen o bi insan ve o bi anne. hatalar yapabilir onu kinamak yerine ona güzelce anlatip sonuna kadar ugrasmalisin.annene saygini eksik etme ama madem sende tiksiniyorsun ozaman mesafe koy.en mantiklisi bu.cünkü yapmak istedigini degistiremezsin

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Babanızla yaşayın kocaman kadına doğru yolu siz öğretemezsiniz o öyle istiyo ve bunu bilinçli yapıyo demekki

0|0
    0|0
  • Gizlide olsa bir erkeğin özellikle annesi hakkında cinselliğine varan bu tarz sözler yazmasını ben pek hoş karşılamadım önce bunu belirteyim..Ama içinde bulunduğun ruh haline vererek şunu söyleyebilirim ki, çok zor bir durum bu Allah kolaylık versin ve sen üstüne düşeni yaptıysan artık daha fazlası senide sevdiklerinide üzen şeyler olur,bu yüzden sakin olmaktan başka şuan yapıcak bir şeyin yok sanırım..

1|1
    0|0
  • tabıkı zor bı durum ıcerısındesın ama bırak sen elınden gelenı yapmıssın ıkna etmek ıcın ugrasmıssın bundan sonra bu onun secımı ılerıde pısman olup sana gelırse bugun yaptıklarını solersın yuzune bence bırak ne halı varsa gorsun anlattıgın kadarıyla onu o ılıskıden ne sen nede bı baskası kurtaramaz sen kendı hayatını yasamaya bak

0|0
    0|0
  • Babanla yaşa Annene akıl verecek değilsin kendi yolunu hayatını kendisi yönlendirecek

0|0
    0|0
  • Annen için nasıl konuşuyorsun..

O senin annen ne yaparsa yapsın annen senin..

Oda istemezdim bu durumda olmak emin ol.. Tamam onaylamak zorunda değilsin ama annen o senin saygı duymalısın..

2|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun hani bilmiyorum sözüm bitti bu noktada.

0|0
    0|0
  • yani gerçekten zor bir durum eğer çalışıyorsan ve kenedene sahip çıkabileceğine güveniyorsa ayrı eve çıkabilirsin yada annni ikna etmeye çalış bu durum etrafınızdakiler tarafındanda öğrenilirse senin geleceğinide etkiler annen seni düşünmüosa sen kendini düşün gerekiyorsa git babanda kal ama annen hakkında tek kelime söyleme onlara

0|0
    0|0
  • Annenin gözü dönmemiştir merak etme. Aralarında mutlaka ilerleme vardır kendini bu kadar kolay bırakmaz... Sen de karşı olsan bile o senin annen

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağından hesabı.Sen gerekeni yapmışsın. Rahatsız oluyorsan yolunu ayır kendi haline bırak. Başa gelmedikçe göremez bilemez. Sen kendi hayatına bak.

0|0
    1|0
  • Anne sorunu baslamıs nereye gidiyo bu insanlar anlamıs degilim

0|0
    0|0
  • Allah yardmcn olsn bn diyecek birşey bulamadm

0|0
    0|0
  • kendi yolunu ayır birsüre sonra belki annen hatasını anlar vazgeçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Selam

Vermis oldugun Tepkiyi cok iyi anliyorum gercekden Senin icin zor durum.

Ama olaya nasil yaklasdigina bir bakdigimizda olayi Tam anlamiyla Kavrayamamisin.

Eger kavramis olsaydin Tutumun bu olmazdi.

Annenin Yasadigi iliskiyi bende onaylamiyorum, Dünyanin

neresine gidersen git Toplum tarafindan böyle iliskiler Müsade edilmez.

Ama su gercegide göz arda etmemek lazimki Annen sence neden böyle bir iliskiye onayini verdi Sebebleri neler olabilir bi bunu Tespit etmek gerekir.

1. Annenin Egitim durumu ( herhalde Yüksek ögrenim degil ) ?

2.Maddi sikintilari olan bir Bayan ?

3. Kendine öz güveni az desem ?

4. Iliskide oldugu kisinin Maddi olanaklari var zannedersem ?

5. Annenle bu meseleyi Konusurken Sergiledigin Tavir nasildi ?

6. Sen okuyormusun ?

7. Gelecekdeki Planlarin neler ?

8. Babanla arandaki iliski nasil ?

9. Neden ayri eve cikma Planlari kurmusdun kafanda Sevgilinden dolayimi ?

10. ?

11 ?

Anliyacagin cevaplaman gereken bir cok Sorz var Sorulari Cevaplarsan ozaman Saglikli bir Yol aliriz ama diger Arkadaslarin yapmis oldugu gibi olayi her yönden Analiz etmeden Yorum yapmali bence Saglikli olmamis.

( Senin bir an önce Babanin yanina Yerlesmen icin Sebebler neler olabilir.

Bugün kendi Evliligine Saygisi olmayan bir Adamdan hersey beklenir ve ileride Allah gösdermesin Seninlede Iliskiye girmeye kakar, olmadi Arkadasina ayarlar yani oldu olacaklar cok.

Senin Genc bir bayan olarak Düsünmen gereken bircok Faktör var. Anlata biliyormuyum.

Cevaplarini bekliyorum .

Soru 92153

0|0
    0|0
  • Öncelikle durumuna üzüldüm. Hayatta neler yaşanıyor seninkide bize örnek oldu.

Yaptıklarında sonuna kadar haklısın ancak anneninde bir ilişkiye başlamasını, insanın nelere ihtiyacı olduğunu az çok biliyorsun.Bu yüzden anlayış göstermen gerek..Buraya kadar annene göstermen gerek anlayış söz konusu..

Adam için ise eşinden ayrılması için bir süre vermen gerek.

Sonuçta boşanmak o kadarda kolay değil.

Bu yüzden biraz daha zaman tanı.Olmadı adamı polise şikayet et.Zina şuçundan içeri attır.

Karısınada dava açmasını ve boşanmasını iste.Ama unutma o kadınında kendine göre sebepleri olabilir.

0|0
    0|0
  • Ruh halini anlıyorum.zor bir durum demek bile hafif kalır.ama annem azmış,metres oldu lafları olmamış.durumu kaldıramayabilmen normal ama böyle sağda solda anlatman olmamış

1|0
    0|0
  • Kızlar çok sağduyulu cevaplar veriyor çok ayar oldum lan. Allah sabır versin kardeş ne diyebiliriz ki :(

0|0
    0|0
  • şok gazetesini elinden düşürmeyip hollandanın amisterdaim kazasından sıtemıze katılıyorsan, al kör bıçakla kes dememin bir manasıda yok sevgilisinin görme organına çöp sok da diyemem, senin biraz gevşek oldugunuda düşünmem.

0|0
    0|0
  • nerdeyse cocugun annesi evli biriyle beraber diye plaket vereceksiniz. cevaplara gel

0|1
    0|0
  • hım zor bi durum. Allah sabır versin sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...