Cinsel ilişkiye girdiğin dışarıdan belli olur mu?

Şu bir gerçek ki bakirelik bizim toplumumuzda eskisi kadar olmasa da önemli bir yere sahip örneğin cinsel ilişki yaşadın belli bir süre ne biliyim 5 6 sene evlilik düşündün karşına biri çıktı evleneceksin önem veriyor bakireliğe diktirdin kan gelecek okey ama sen uzun bir süre cinsel ilşki yaşadın peki dışarıdan belli olur mu yaptığın yani bir değişiklik oluyor mu vajina da yoksa cinsel ilişkiden sonra eskisi gibi mi oluyor her zaman? bilen var mı? bu konu hakkinda bilgi sahibi olanlar ya da deneyimliler yardim edebilir mi?

Güncellemeler:
şöyle bir kanıya vardım dışarıdan belli olmaz çünkü eğer öyle olsa diktirmeyle kim uğrasır zaten belli olur ki? haa ayrıca bakirelik sadece bir zar olduğu için öne ait bişey sanılır ama ters ilişki yaşamak d bence bakireliği bozar ruhen yani sonucta o da bir cinsel birleşme türü ve ordan gelen 2 damla kandır belki için rahatlar ama kızın totoya 10 kişi girmiştir haberin olmaz boşverinsenize millet herkes kendini anlayan dengi birini bulur

0|0
123

En İyi Erkek Görüşü

• Burada hayır anlaşılmaz cevabı alırsan hemen dışarı koşup ilk yakışıklıya beni becer mi diyeceksin? Bu kadar azdın yani öyle mi?

0|0
    0|0
    • ne alaka yaa kafama takılan ve nette cevabını bulamadığım bir konu sadece

• Hakkınızda hayırlı olsun derim ne diyeyim. Umarım her şey sizin adınıza iyi olur.

• inşallah...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• dün yediğin hurmalar bugün ..tünü tırlamar demişler

0|0
    0|0
  • İnsanlar şiirden çeşit çeşit kadınlar çıkarıyor!

Kiminin kolu, kiminin bacağı yok...

Kiminin saçları rengarenk oluyor,

Ne tuhaftır ki; memlekette şair çok!

0|0
    0|0
  • bilgili ve tecrübeli olan bilir elbette. eşek değil ya herkes

0|0
    0|0
  • Bakirelik bir zardan ibaret mi?

Bakirelik ruhen ve beynen olur;)

Yoksa ben ne kızlar biliyorum anal, oral yapıp ama bakire olan :p

0|0
    0|0
    • aynennnn!

• Haksizmiyim ? ;)

• haklısın :)

• sen bir erkeksin.evleneceğin kadının başından bir sürü ilişki geçmiş.sende bu kadınla evlenme durumundasın.kabul edermisin.

0|0
    0|0
    • pekkiii sen bir erkeksin çok övdüler bir kızı niyetlendin evlencen kız bakire ama arka kaporta çökmüş haberin yok aynı halt değil mi?

• ben senin tabirinle arka kaportası çökmüş bir kızı anlarım.zaten bu kendini belli eder.senin başından geçen seks maceralarınıda erkek olan anlar,kabul edermi bilemem.anlamasa bile çevredeki insanlar elekten geçmiş sende geçir derler.

• bunun yerine her iki tarafın da evlilik dışı ilişkiye girmemesi daha makul

0|0
    0|0
  • Yalana ne gerek var ki ? Zarın dikik olduğu anlaşılmaz ama hiçbir yalanda gizli kalmaz

0|0
    0|0
  • görünütü açısından anlarsın ne kadar ilişkiye girip girmediğini ;D

0|0
    0|0
  • kimi kandırıyorsun

1|0
    0|0
  • Dışarı çıkarda aşırı bir gevşeklik aşırı mutluluk gösterirde yılışırsan erkeklere anlaşılır

0|0
    0|0
    • yok öyle bir kişiliğim yok

• mutlu olmanı nasıl belli ediyorsun?

• ben zaten çok güler yüzlü bir insanım ben hep pozitifim ama nerde nasıl davrancagımı bilirim

• olmaaaaaz ne bu ya araba mı kaportaya bakınca anlaşılacak

0|0
    0|0
  • Diktireceksin herhalde.

0|1
    0|0
    • yoo gerek yok ki zaten bakireyim ama cinselliği yaşamak istiyorum böyle bir düşüncem var kendimi her konuda hazır hissetmek ve bilgi sahibi olmak istiyorum

• Ruhun or**puym*ş senin. Senin gibiler her haltı yer sonra temiz gibi ortada gezer.

• eskisi gibi oluyor.

0|0
    0|0
  • patlak olduğu herhalde anlaşılacak sizde vermeyin önüne gelene

0|0
    0|0
  • noldu çizdirdinmi kaportayı :D

0|0
    0|0
  • valla çok karmaşa bir soru

0|0
    0|0