Bayanlar neden dar giyer?

tayt çıktı tahrik üst düzeye çıktı. sokakta gözlemlediğim kadarıyla tayt giyen kızın arkasından bakmayan yok. kızlar galiba bu durumdan mutluki gün geçtikçe tayt giyen artıyor. önceden kalçayı kapatıyorlardı şimdi pantolon gibi giyiliyor. banyo yapma sayısını arttırıosunuz giyenler :) amaç nedir? cinsellik isteğindenmidir? bakışlar hoşlarınamı gidiyor?

0|1
87

En İyi Kız Görüşü

• -Rahatsızlık hissedecek bir hanım farklı bir kıvam kazandırır zâten kıyafetine...

-Sebepleri,

+Tahrik mekanizması olabilir,

+Vücudunu o görünüm içerisinde hoş buluyordur, böylelik ile beğenileceğini biliyordur, kadının özgüvenini sağlayan nokta da ilgi görmeye/beğenilmeye müsâit olmasıdır.

+Durumun erkekte cinsel arzu uyandırması kadının da aynı istekte olduğu anlamına gelmez her zaman.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakmayın ? Ananıza kardeşinize bacınıza tayt giydi diye bakıp bakıp zevklenen insanlarda vardır.Yoksa bile sonuçta bizde başkasının evladı başkasının kardeşiyiz.Nefsinizi müdafaa edin derim..

4|1
    1|12
  • Tayt giymiyorum fazla sadece evde giyerim.

0|0
    0|1
  • tayt giymesem bile dar kot pantolon giyerim bazen..

0|1
    0|0
    • Gözler Sizde Olduğu Oluyordur Rahatsız Ediyormu?

• oluyor tabi ama sadece ben giymiyorum ve ben hollandada yasiyorum orda turkiye kadar yemezler kizlari :) simdi kimin baktigina bagli birde ama tabiki dar giyecegmi biraz daha bol giyer sonucta faydasida bana zararida bana

• pantolon gıbıde gıyen var mı o kadar abarttılar mı işi

0|0
    0|0
  • ne kadar sapkın düşünceleriniz var her tayt giyene bakacakmısınız siz ?!

0|0
    0|3
    • sapkınlık değil üstad... Güzel olan şeye bakma arzumuz...

• bakmamak elde degil .çıplak gibi duruyor heryer belli

• sapıklık değil be arkadaşım oyle darki anlatamam heryeri görünüyor gbi oluyor düşünsene şeftalinin arasına bile kaçıyor bazan ooofff

• Üstüne tunik giyerim illaki tuniksiz giymem rahat hissetmiyorum =)

1|2
    0|1
    • Arkanızdan Kalçanıza Bakılması Sizi Rahatsız Edermi?

• Bakışlar genelde rahatsız eder kadınları herkesin bakması değil istediği kişinin bakması önemli çoğu kadın için yoksa herşey mide bulandırıcı bir hal alır

• tuniksizler var işte heryer belli ediyor bütün hatlar çizgiler

• Hiç giymedim.

0|1
    0|1
    • Giyseniz ve Arkanızdan Herkesin Baktığını Görseniz Rahatsız Olurmusunuz?

• bu yüzden giymiyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınlar, güzel giyim ve makyajı erkekler baskın diye yapmıyorlar. Kendilerini güzel hissetmek için yapıyorlar.

Biz erkeklerin algılamada sorun yaşadığımız bu işte. Biz sanıyoruz ki, bizim için süslendiler..

Kadınlar da sanıyor ki, abazanlığımızdan bakıyoruz, hayır arkadaşlar.. Biz erkeklerin içinde "güzel kadına bakma" dürtüsü vardır. Yüzü, fiziği güzel olan kadına bakarız arkadaş. Yalnız yürüyorsak iyi bir bakarız, yanımızda eşimiz falan varsa kaçamak bakarız ama BAKARIZ.

Her türlü kaçmaz yani..

1|2
    0|0
  • tabiki bakılmasından hoşlanıyorlar dikkat çekmek için giyiniyorlar.neymiş efendim sizde bakmayın ya giyerseniz bakarım valla hiç umrumda olmaz hatta baktığımı belli bile ederim özellikle dar bölgelere bakarım ağzımın suyunu akıta akıta bakarım sonrada yalanırım hiç umrumda değil kız rahatsız olmuş ters bakmış banane

0|1
    2|0
  • şimdi çıkar birileri derki siz bakacaksınız diye giymeyelim mi , ananıza bacınıza da baksalar hoşunuza gider mi falan filan . Peki adama demezler mi , Sen güzel kokular yayan yemek koyuyorsun lokantanın vitrinine . Ameleside gelir yer , varlıklısıda . E haliyle gözü olan herkeste bakar . Lokanta işletiyosan bunuda göze alacaksın :)

0|0
    0|0
  • bırakta dar giysinler amk o ne sik gibi bolmu giyicekler

0|0
    0|1
  • Deri tayt beni benden alıyor yalnız

0|0
    0|0
  • süperrrr hastayım o tarz giyimlere

0|0
    0|0
  • Kardeşim bu soruyu bende zamanında sordum çoğu kız sanamı sorucaz ya da sanane ya da bakmak zorundamısın diyor tipik türk kızı işte..

Her neyse gelelim bunu söyleyen kızlara bir cinayet düşünün o cinayete azmettiren düşünün bide farzedelim ben cinayet işletim azmettirende sensin wolfman şimdi burada kim suçlu oluyor ? teoride ben değilmi ama mantıkta sen değil mi ? sen dar giyeceksin kıçını başını sallaya sallaya sokaklarda yürüyeceksin sonra kimse bana bakmasın diyeceksin öyle mi ? kusura bakmayın kızlar ama yanlış yolda doğrular aranmaz :) sen o halde dolaş imam bile sana tecavüz taciz eder sonra vay efendim niye bana tecavüz ettiler taciz ettiler demeyeksin kendinde kaşınmayacaksın..

Şimdi senin anan bacın yokmu diyecekler basit türk ematisi :)

Var anamda var bacımda anam başı kapalı namazında niyazında kur'anını her gün okuyan bir kadın..

Bacımda var oda aynı şekil her zaman yanımda çalışır başı kapalı namazında niyazında..

hadi eyvallah hepinize.. :)

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;