Her aşkta sevişme ve cinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Gizli Üye
erkekler bakire kız istiyorlar falan ama insanlar her yeni aşkta sevişiyorlar ve cinsel şeyler paylaşıyorlar peki o zaman insanlar o...luktan çıkmazmı bu nasıl zihniyet ? sen bakire ol seviş efendime söyleyim anal yap bakireyim de bu nasıl mantık ? ve her sevgili sevişmek ve cinsel birşeyler paylaşmak zorundamı ? öyleyse insanlar aşk değil cinsellik peşinde hiçkimse temiz değil bakirede olsa.

Cinsellik yaşamak istesem kimseyle sevgili olmazdım fuckbuddy gibi bir şey olurdu.

Aşk yaşamak isteseydim evlenirdim direk.

Birde insanlar artık sevişmeye normal gözle bakıyor ve gayet rahat bir şekilde anlatıyor. Nereye gidiyor bu toplum anlamıyorum ?
Her aşkta sevişme ve cinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz ?