Durex ultra ince prezervatif kullananlar

Gizli Üye
Ben dün kızlar soruyordaki bir konudan yola çıkarak. Durexin ultra ince prezervatif'inei aldım. Normalde prezervatif den nefret ettiğim için ultra ince vs övgülerinden dolayı bir şans vermek istedim.

1. si çok dar ve çok küçük geldi bana yani yarısına kadar zor taktım benim uzuv prezervatif için büyük geldi ve boşuna almış oldum kullanamadım

2. side bahsedildiği övüldüğü gibi ince falanda değil. Ha takmamışssın ha takmışssın diyenler hayatlarında herhalde prezervatif olmadan cinsellik yaşamamışlar.

Son olarak durex kullanıp benimle aynı sorunu yaşayan düşünen var mı
Durex ultra ince prezervatif kullananlar