Sevgilim 17 yaşında sorun olur mu sizce?

Arkadaşlar ben 25 yaşındayım sevgilim 17 yaşında yeni tanıştık ama farklı bir ilişki henüz küçük saf temiz masum tam sevgili gibi değil olgunlaşmasını bekliyorum karakter olarak ben artık evlenmeyi düşünüyorum ve bakire temiz bir kız istiyorum çünkü ben bakirim malesef kendi yaşlarımda böyle kız bulmam çok zor sizce bu ilişkinin sonu evlilik olurmu ben kol kanat gerdim kirlenmeden masumluğu bozulmadan onu koruyucam elimi bile sürmüyorum el ele bile tutuşmuyoruz dışarda biraz garip duruyor sizce bu tür şeyler sorun olur mu ve bide beni terk eder mi çünkü hayatımı ona adamak istiyorum.

0|0
1812

En İyi Kız Görüşü

• Kiz küçükken alınır ;)

Bosver sen ..

0|1
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Helal olsun sana adamsın sen

1|3
    1|0
    • Teşekkür ederim önyargılı davranıp sübyancı damgası vurmadığın için.

• Genelde senin yaşlarındakiler o yaşlardaki kızın saflığından masumluğundan faydalanmaya çalışırlar. Senin gibi dokunmaya bile kıyamayanlar kaldı mı ya

• sorun tabi ne işin var o yaştaki kızla

1|1
    0|1
  • sen guzel dusunuyorsun sekiz yas sorun degil ama kizin yasi genc yani o 27 sen 35 olsan yine sekiz yas ama neyse dersin bu kiz 17 uasinda daha nice donem gecircek karakteri fikirleri oturcak. riskli yani ama adam gibi adamsin helal olsun

0|1
    0|0
  • samimi buldum aslında seni.ama doğru yolda değilsin.onu hayatını mahvetme.bi geleceği var.ailesinin kendisinden beklediği.üniversiteye başlasın o zaman devam edin.şu an en doğru karar ilişkiye ara vermek.yoksa tez zamanda ayrılacağınızı düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • Ya ara verince gidicek başkalarını bulucak millet hep seks peşinde masumiyeti bozulucak kızın.

• Benim arkadaşımın kız kardeşiyle aynı sınıftalar arkadaşlar.

• Sen iyi niyetli düşünüyosun tamam ama 17 yaşında daha bir sürü dönemden geçicek. Sen kişiliğini oturtmuşsundur sonuçta bilmiyorum fikri değişebilir sıkıntı olur.

1|0
    0|0
  • Kız cok genc oldugundanşu anciddi bisi dusunmuyordur dısarıdan cok tepki alırsınız dikkatbet ozellikle de kızın ailesinden sonra birde kendi yasında temiz bir kız bulamayacagını soylemen cok sacma olmus ama gercekten seviyorsan denemeye deger :)

1|0
    0|0
  • biraz zaman gecirin gidişat belli eder zaten:)

0|0
    0|0
  • al bir sübyancı daha

1|2
    2|4
    • Arkadaşım oku oku bizim millet hiç okumaz zaten başlığı okur hemen cevap!

• İyi hoş düşünüyorsun da çok küçük ya, ileride onun hayatı kim bilir nasıl olacak hep böyle devam etmez ki çok şey değişir :/

1|1
    0|0
  • bi kaç sene sabretmen gerekecek olay sende bitiyor tabii oda gerçekten bişeyler hssediyosa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • İmkansız değil .

0|0
    1|0
  • En iyisi..büyütüceksin 1-2 yıl sonra evleniceksin..kirletmeden..kirlenmeden.

0|1
    1|1
  • 8 yaş aslında çok.ama iyidir ya

0|0
    0|0
  • Fazla kapılmadan bekle derim. Ama olmaz değil bende 18 yaşındayken 29 yaşında biriyle çıktım. O biraz çocuksu ben yaşıma göre olgun güzel zamanlar geçirmişdik. Herşeye rağmen tamamen güvenme ve kapılma derim.

0|0
    1|0
  • o yaşta kızlar kendilerinden büyük erkeklerden hoşlanırlar. ama ilerde çok büyük ihtimalle yaşıtlarında biriyle sevgili olmak istiycektir

0|0
    0|0
  • 17 yaşında ne bakireler war abicim sen ona yanaşmasanda o sana yanaşabilir .17 cahil yaşıdır dikkatli ol o yaşlar biraz daha cocuk gibi oluyolar anlaşabilirmisiniz bilmem

1|0
    0|0
  • ben 5 yş büyük diye güzelim çocuğu reddettim ya:D Sizin daha fazla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• senin yaşlarındayken bende böyle bir durum yaşadım. yorumlara baktım yaşayan olmamış belli ki anlatmamışlar. ben anlatayım başkalarınada örnek olsun.

17 yaş çocuk, karakterinin oturması için yıllar geçer sende o yıllarla birlikte daha fazla olgunlaşırsın gene uyuşamazsınız. bende senin gibi kız olsun büyüteyim kirlenmeden benim olsun demiştim. benimki 18di ben 26. kızlar seneler içinde çok değişiyorlar ergenlik çağları. 4 yıl zorla sürdürdüm maddi manevi hiç sıkıntı çektirmedim ama ayrıldık sevgisizlikten değil. sen birde kızım gibi seviyorum koruyorum demişsin. bende öyle yaptım sonradan anladım. zaten önce kıyamadığın için öpmüyorsun sonra okadar koruduğun bağlandığın birini öpmek adamlığına sığmıyor. aşk değilmiş o. aşk dediğinde sevdiğini öpeceksin koklayacaksın giderse korkun olmayacak sorduğun soruyada başka sorularada yer yok aşk dediğinde. sen yalnızca onu masum sevmişsin korumak istiyorsun ama iş işten geçince anlıyosun onu korumanın sana düşmediğini. 3-4 yaş neysede arada 6 yaş bile olsa olmuyor. zaman değiştikçe kızlarda erkeklerde değişiyor. zaten üniversiteye gidince gözleri açılıyor etrafta yaşıtlarını görüyorlar onlarla olmak istiyorlar. aşağıda biri bunu yazmış çok doğru. farkında değilsin zannedip kaçamaklar yapıyorlar masumda olsa canın yanıyor. ayak uydururum ona diyorsun olmuyor. sen zorla uğraşıyorsun emek harcıyorsun fedakarlık ediyorsun yıpranıyorsun. sonra kabulleniyorsun olmayacağını. boşuna harcadığın yıllarla kalıyorsun. bir masumiyet için çekilecek dert değil. onun evliliğe hazır olması nerden baksan oda 7-8 yıl var. 8 yılda neler değişir neler. senin hayatın senin seçimlerin belli ki delikanlısın ama dikkat et senin seçimin onun hayatını karartmasın. ailesi desen beni baştan kabullenmedi. şimdiki aklımla bakınca hak veriyorum onlara. kızdan ben ayrıldım içim parçalansada ailesinden koparamazdım. tek sorun aile değildi dediğim gibi kendi yaşıtları gördükleri yaşadıkları istekleri çok değişti ben ne kadar gözü açılmasın diye baksamda açıldı. beni belli ki onu koruyorum ona çok değer veriyorum olgunum diye düşündü sevdi. o da çok üzüldü çok aradı çok ağladı çok denedik olmayınca olmuyor. ayrıldığımıza o kadar üzülmüşki benden 3 yıl kadar sonra biriyle evlenmiş tanıdıklardan duydum zamanında. bende buara biriyle görüşüyorum. 2 yaş var arada o küçük benden evlenmeyi düşünüyoruz. sonunda pişmanlığı kaybedeceğin yılları göze alıyorsan devam et. abi nasihati dersen kız sana sen kıza daha çok bağlanmadan kendi yoluna bak. kızlar çabuk toparlıyor o yaşta, olan erkeklere oluyor. o yaştaki kızların hepsinin kalbi güzel hepsi el değmemiş. sen kızlığını kaybetmemiş birine değil zaman geçtikçe yüreğinin masumiyetini kaybetmemiş birine bak. şimdiki ilişkimde onunla olduğumdan yüz kat daha mutluyum. karını iyi seçeceksin demişler. 17sinden alıp şekillendirmeye çalıştığın senin istediğin gibi olana kadar sen daha başkasını isteyeceksin. uzarsa onada yazık sanada.

0|0
    0|0
  • Sencede çok küçük değilmi kız bence çok küçük en az 20 olsa iyiydi yani

1|0
    0|0
    • işte 20 olunca da kaç tane sevgilisi olmuş filan kardeş bişeyler yaşıyolar bunun daha sevgilisi olmamış.

• valla forumda öylelerini görüyorum ki 25 yaşına gelmiş bakire kız çok ama tabi nasıl bulucan sende haklısın lan bari 18 bul reşit olsun :D

• ulan bir an kendimden şüphe ettim acaba bu soruyu ben mi yazdım diye düşüncelerimiz aynıymış bro zaten yaslarda aynı :D bende senin gibi temiz kız bulabilicegimi sanmıyorum zaman kötü aga yanlız 17 yas cok genc degil mi be senin için hem cevreden görenler sübyancı filan demiyomu senin için ?

1|0
    0|0
    • Fazla görünmüyoruz okuluna bırakıyorum okuldan alıyorum koruyup kolluyorum evet yaşı erken ama ondan ileriki yaşdaki kızlar hep kirlenmiş kardeşim bana ters.

• valla bence sen yinede bir üniversiteye baslamasını bekle yangından mal kacırır gibi olmaz bu işler hem daha sonra kız senden soguyabilir bununda garantisi yok kendini sadece tek bir kıza endeksleme çok üzülürsün

• şöyle birşey var. 18 olana kadar ailesiyle papaz olma. Devletin gözünde hala çocuk olarak gözükmekte. Bu yüzden başın yanabilir. Bunu geçtiysek diyerlerini söyleyeyim.

Üniversiteye gidecek. Üniversitede kuracağı arkadaşlık ortamı çok önemli. Devam edip etmemesi o üniversiteye bağlı. Orada çok çakallar vardır :=) üniversiteyi sorunsuz atlatırsa sizin işiniz olur Arkadaşım. Umarım sonunuz Hayırlı olur.

1|0
    0|0
  • 8 yaş var arada, bence sıkıntı olmaz ama onca sıkıntı olabilir..

0|0
    1|0
  • Hocam çok merak ediyorum şuanda ne oldu bende benzer bir olay yaşamak üzere olabilirim bana ulaşabilir misin benim için önemli?

0|0
    0|0
  • Kız daha çocuk küheylan,yetiştirme yurdumusun sen?

1|1
    0|0
  • sübyancı seni

1|0
    0|0
    • ya herkes de bu kızı söylüyorr off :D

• kardeşin yaşında biraz mantıklı olun 20 yaşında olsa hadi neysede 17 nedir ?

• yok yahu benim çakmamı açmış kız :(

• Biraz çevre baskısı hissedebilirsin üzerinde. Gerçi ailesi ne diyecek bu duruma o da meçhul! İşin biraz zor doğrusu.

0|0
    0|0
    • Abisi var o ayrıldık sanıyor geldi bir kaç sefer beni dövmeye ben güzlce konuştum abisiyle yaşıtız bide lan kardeşin yaşında dedi ben izah ettim ama anlamadı haklı tabi bişe diyemiyorum ama seviyorum bırakmam.

• Yani kız kanunende çocuk şu anda. Bu yaştaki birisiyle çok sıkıntı yaşayabilirsin. Sonuçta ergenliğe yeni girmiş birisi, karakteri daha yeni yeni oturmaya başlıyor. İki sene sonra şimdikinden çok farklı bir kişilik çıkacak karşına. Birkaç sene sonra umduğundan çok farklı bir kişilik çıkabilir karşına, sürprizlere açık ol.

• daha cocuk üc yil beklemen lazim kiz arkadasinin karakterinin yerine oturmasi icin, degisir büyük ihtimalle..

0|0
    0|0
  • uzun ve meşakkatli bir yol seni bekliyor...

0|0
    0|0
  • Kendini yakma be kardeşim .

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;