Kız arkadaşımla çıplak olarak yatakta yattık?

arkadaşlar bugün 55.günümüz farkındayım biraz hızlı oldu ama çok güven verdim, kız arkadaşım bakire ve kaşar değil, bugün aynı yatakta çıplak olarak yattık yaklaşık 4-5 saat öpüşmek ve emme dışında bir şey yapmadık sizce ne hissetmiştir? bana bu kadar hızlı güvenmesi normal mi? yaklaşık 1,5 yıl flört etmiştik

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• sıkıntı yok yola devam :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• İşi kaşarlığa vurmanın manası yok. Bende erkek arkadasımla 1 ay sonra bunları yaşamıştım ve ilk öpüstüğüm kişi kendisi. İnsan belli bir yaşa gelince ve o ınsana güvenince bağlanınca yasamak istiyor zaman falan yalan.

0|0
    0|0
    • mantıklı cevap teşekkürler

• rica ederim değerini bil kızın. Şu asagıda yorum yapanlar gibi yargılama hemen .

Erkekler Ne Diyor 7

• bi kızla çıplak yattıysam illaki bişey yaparım.ha bide 55.gündür sevgilisiniz 1.5 yıl flort etmişsiniz.kız zaten seni 1.5 yıldır tanıyor.neden sorun ettin anlamadım.

0|0
    0|0
  • gunler ıyımı gecmıyorda gun sayıyon. bırak gecsın. bıde en sevdıgımdır. huzur verır.

0|0
    0|0
  • Sen kendine hızlı mı diyorsun şimdi?

0|0
    0|0
    • tek gecelik ilişkilerle karıştırma, ciddi bir ilişkide bu kadar hız normal kabul edilir mi bilemiyorum

• Bi çek git ya seninle muhatap olanda suç :)) Sen 2 ayda aldığın yolu ben 2 günde alıyorum diye kızgınsın biliyorumda bu kadar belli etme

• 55.günde yataktasnz ve kiz kasar dgl ölemi? Senin kadar gensni görmdm.

0|0
    0|0
  • Sik gitsin hacı.

0|0
    0|0
  • 4-5 saat öpüşmüş müş müş al lan izle link

0|0
    0|0
    • 4-5 saat boyunca öpüşmedik yan yana yattık yaptığımız şey öpüşmekti demek istedim

• altta yazığım yazı hala geçerli senin için.

• bi s.ktir git mal yazdığını yazıyı iyi oku önce mk

• iyi hikaye bu sitede hep böyle yok 4-5 saat öpüştük yok 5 saat seviştik yok 1 günde 6 kere boşaldık falan okuyan kızlarda doğru sanıyor aynısını ister ergenler gitmez bu siteden

0|1
    0|0
    • 4-5 saat öpüşmek performans göstermek mi anlamına geliyor? sordugum soruyla söylediklerinin arasında dağlar kadar fark var report.

• siteden banlanma vaktin geldi evlatlık :D hakarete geçti hemen bak yalancıya sen ufaklık seni :D

Yükleniyor... ;