Sevgilisiyle birlikte olan erkeklerin çoğu neden ciddi düşünmez? Gerçekten sinirliyim

sevgilisiyle birlikte olan erkeklerin çoğu neden ciddi düşünmez.kızın bakire olduğu durumlarda da mı böyle olur ? bütün erkeler mi böyle ?alacağını aldı sana doydu o yüzden evlenmez diye cevap verenlere soruyorum evlenince de aynısı olmuyor mu. ayrıca hani aynı yemeği yemekten bıkar gibi iğrenç bir benzetme yapılıyor ya sinir oluyorum.

0|0
213

En İyi Kız Görüşü

• o biraz insana bağlı kimi hevesini alır geçer gider kimi aşık olur gidemez. evlenince de öyle. mayası bozuksa dışarda bir hayat kurar kendine karısı evde bekler.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• iğrenç benzetme olayını şu şekilde açıklamak gerek. hovardalık alışkanlık yapışlar sürekli farklı kadınlar tercih eder. bu ayrı bir gurup.

bir de eşinin pasif ilgisiz kalışından arayışa giren vardır. bunu ortadan kaldırmanın tek yolu şu. eşine karşı çok cilveli işveli olmak, sürekli temiz ve bakımlı olmak, farkında değilmiş numaraları ile frikikler vermek, onunla iken azdırıcı giyinmek azdırmak, her gün değişik ortamlar yaratmak. mesela hep yatak odasında hep aynı pozlar değil. mekan değiştirmek banyo salon mutfak vs.. pozisyonlar değiştirmek. iflahını sökene kadar ilişki. başka kadına bakacak hal bırakmamak

0|0
    0|0
    • bayan olmak zor

• evet malesef. yaratılış olarak erkeğin çapkınlık, kadının ise annelik hormonuna sahip olması böyle sorun yaşatıyor. dinen de kadının işve cilve yaparak kocasını zinadan uzak tutması emirdir. bir nevi kadının kocasına işveli olması ibadettiir

• yaaaa bazı hatunların ne kadar manyakça bir mantığınız var yaaa bir erkek neden sizinle bir şeyler yaşadı diye bir ömrü sizinle geçirmek zorunda yaaa..sanki insanların yüzlerce hayatı var bir tanesini de sizinle geçiriversin gibi yüzsüzce bir istek içindesiniz farkındamısın?

0|0
    1|0
    • istek mi sence.söz verip sözünde durmaması sorun zaten.he şimdi sen dersin kızlarda saf olmasa vermese diye ama insan güvenince ewt suçlu oluyor bazı karaktersizlere o ayrı.

• ne demek vermek yaaaaaaa ...cinsellik tek taraflı bir şey değildir her iki tarafında zevk aldığı hatta erkeni gerçekten zrzuluyorsa kadının kata ve kat fazla zevk aldığı bir muhteşem duygudur... ama bir insanın her ne olursa olsun söz verip sözünde durmaması bir onursuzluktur...

• ewt onursuzluk ve şeref yoksunluğu

• "sevgilisiyle birlikte olan erkek...".

sevgilin seninle birlikte olurken sen ne yapıyorsun? istemeden mi giriyorsun yatağa?

mesele bence cinsel paylaşımlar başladıktan kısa bir süre sonra insanların daha rahat davranıp gerçek yüzlerini gösteriyor olmasında. meseleyi alacağını aldı, doydu ve bıraktı olarak değil de, acaba kişiliklerde, birbirimize yaklaşımlarda ne gibi değişiklikler oldu diye bak.

belki aşırı sahiplenmiş, hayatı zindan etmeye başlamışsındır sevgiline.

1|0
    0|0
  • bak şimdi erkekler arasında mutlu azınlık diye tabir ettiğimiz bir kesim var. namı diğer alfa erkeği. bütün kızlar bu aynı erkeklerin peşinde dolanırlar. o erkekler de her fırsatı değerlendirir. kızlar da o erkeklerin daldan dala atladığını görürler. yine de salakça bir şekilde kendilerine bağlı kalacağını sanırlar ve ona herşeylerini verirler. kızlar arasında bir araştırma yapsak bu şikayetlere sebep olan erkeklerin aslında sayıca çok az olduğunu görürüz ama bu şikayetleri yapan kızların hiç de az olmadığını da görürüz. bu ne demektir? bütün kızlar bu mutlu azınlık dediğimiz aynı erkeklere veriyor ne veriyorsa. ee? sen böyle adamla olursan ne bekliyorsun? bir erkeğin hayat kadınından sadakat beklemsi gibi birşey. anladın mı?

0|0
    1|0
    • anladım.çok haklısın.ozman güzel kız çirkin erkekle olmalı :))

• işte o da o iki kişi arasındaki iletişime ve güvene kalmış birşey. Ama genelde bu tip adamlar kendilerini belli ederler. Kızlarda olacakları bile bile yaşayacaklarını yaşarlar. Sonra da kendilerini masumlaştırmak için atıp tutarlar. Yani o masum ayaklarına yatan kızların sözüne de çok güvenme.

• anladım.kişilik meselesi haklsın

• bekarete önem veren bir çevrede yaşayan kızlar evlilik öncesi ilişki yaşamamalı ve sonradan üzülmemeli diyorum

0|0
    0|0
  • ' alacağını aldı sana doydu o yüzden evlenmez diye cevap verenlere soruyorum ' demişsin.Öyle biri olmadığım için cevap vermeyeceğim.Yoksa yazardım birşeyler.

0|0
    1|0
  • yok bazo o* çocukları kızla 3 yıl çıkar diyelim evlenicez der kızı kandırır kızlarda saf zaten erkeklerin gözünde inannır güvenir ve teslim olur ona:D bekaretini verir.. sonra erkek bir süre işini gördükten sonra demekki ben olmasam başkasıyla böe olacakmış giye şerefsizce düşünmelere başlar.. bunu arkasıdan başka bir kızla yakınlaşmalarda başladında kesinlikle evlilik düşünmez ve zamanla ayrılır!

0|0
    0|0
    • ne denir ki böylelerine...

• yardım edim sana :D

• yorumunla ettin tskler :D

• bu durum erkeklerin doğasında var daha fazla daha fazla ama evlendikten sonra yüzlercesiylende beraber olsa aynı ve değişen bişey yok ondan sonrada yavaşlıyor herşey...

0|0
    0|0
  • Gerçekten sinirlisin sen başına böyle bir şey mi geldi

0|0
    0|0
  • birlikte olan ciddi dusunmez diye birsey yok. birlikte olmadan ciddi dusunmeyi dusunemiyorum

0|0
    0|0
  • haklısın ama abartmamak kaydıyla...

0|0
    0|0
  • verirken bana mı sordun boşver sen onu bunu ,ondan sonrakine verecek neyin kaldı onu düşün :) acı ama gerçek

0|0
    0|0
    • sevgi saygı aşk hiç bişe doğru haklısın

• :D cıx

• tshıx ok :D

• bütün erkeler öyle değil. Ama sayıları çok az. onlardan biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum

0|0
    0|0
    • sevgilin var mı ki

• sevdiğin adamla birlikte olmaktan korkma.. sevişmek aşkın doruk noktasıdır. eğer gerçekten seni seviyorsa sana karşı olan duyguları değişmez hatta daha da bağlanır. ama gerçekten ona güveniyorsan birlikte olmalısın! bir öküzün tek gecelik eğlencesi olma.. umarım uzun yıllar mutlu olursunuz :)

• amiiin çok tsk ederim.sizde uzun yıllar hep mutlu olun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• sorunun cevabı basit ,evlenmeyene kadar elini bile değdirmeyecen açık ve net eğer bunu yapmazsan o alacağını alır gider sen de ortada kalırsın ancak böle anlaşılır karşındakinin niyeti.hangi çağdayız falan geç onları hangi çağ olursa olsun evlnmeden ilişki temas günahtır buna göre hareket edersen üzülmezsin yok bu sana saçma geliyorsa o zaman de böle sorularla uğraşırsın kimse de bişey diyemez sana kimse de yargılayamaz seni kimse de yardım etmez. sana

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;