Travestileri seven var mı? ve ya bu sitede travesti, cd var mı?

Gizli Üye
ben bi.. güzel ve bakımlı hoş huylu travestileri severim.. 1 yıl yabancı ülkede travestiyle aşk yaşadım, bir evde kaldık.. çok mutluyduk, ama istemeden ayrıldık.. acaba burda normal travesti var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
taksimde bar falan varmış travestiler takılıyormuş.. bilen var mı tam olarak neresinde, olan var mı?
Travestileri seven var mı? ve ya bu sitede travesti, cd var mı?