Adet sancısı için doktora gittim evlenince geçer dedi neden?

Utandım birdaha gitmem 😣

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen ilk kez duymussun birçok doktor söylüyor artık bunu evlenince gecer diye ama cok saçma dogum yapıpda hala adet sancısı çeken kadınlar biliyorum bu tamamen kişiyle alakalı bir durum
    mesela ergenlik döneminde ve 20 li yaslarda adet sancısı çekmeyen birisi 30undan sonra adet sancısı çekebiliyor ya da tam tersi olabiliyor iki tipmiş bu agrı kısaca kişiye göre değişiyor bu agrı adet sancısı için papatya çayı içebilirsin

0|0
    0|0
    • Nane limon içiyorum iyi geliyor ilk defa gittim çok ağrıdıgi için.. birden söyleyince şaşırdım utandım..
      Sonra doktorda anlatı ayrıntılı bir şekilde anlattı sonrasında tamam diye bı anda gecistirerek ordan çıkmaya çalıştım.
      Anladığım kadarıyla dar olduğu zaman bu tarz sorunlar oluyormuş ve birliktelik sırasında genişleme olunca biraz olsun iyi geliyormuş.

Erkekler Ne Diyor 4

• İlişkiye girince düzelir hatta çocuk olunca 9 ay olmazsin

1|0
    0|0
  • ahahahjajajajaj 😂😂😂 Ulan Türkiye nin doktorları bile sapık a*q 😂😂

1|0
    0|0
  • sallama. yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Yaş aracılığı doğrumu ya hem ne biçim doktor o evlenince geçer tamamen sallamasyon verip geçmeyen çok kadın var

0|0
    0|0
    • Doğru. bende şaşırdım

• Bunlar birde doktor olcak ya böyle varsayımlarla muayane edeceklerse bu bozuntulara hiç gerek yok etraf koca karı ilacı satan simdar kaynıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• yok canım evlenince bir halt olmuo. ama bo çocuk dogur sanci falan kalmio sanki doum sancisiyla hepsi aradan cikio mubarek😂😂😂

1|0
    0|0
  • Cidden bunu demiş olamaz

0|0
    0|0
    • Ciddi dedi ya evlenince geçer dedi kendimi çok kötü hissettim

Yükleniyor... ;