Sanırım eşimin erken boşalma sorunu var

merhaba arkadaşlar evliliğimizin 2. yılı eşimle çok mutlu bir hayatımız var yalnız küçük bir sorunumuz var. sevişirken herşey çok güzel ön sevişmemizi uzun tutmaya çalışıyoruz oral dahil herşeyde çok uyumluyuz ancak eşim girdiği zaman en güzel yerinde 2 dakika geçmeden hemen boşalıyor bitmesin istiyorum ama bitiyor malesef mola veriyoruz 15-20 dakika sonra tekrar aynı şey. erken bitmemesi için ne yapmalıyım

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• bu soru yanlış kişi tarafından sorulmuş. "erken bitmemesi için ne yapmalıyım?" sorusunu sen değil eşinin sorması gerek. sen bu konuda etkisiz elemansın.

eşinin kendi arzularına hakim olması gerek. içine girince kendini heveslendirmeye odaklanMAMALI . senin mutlu olman için odaklanmalı. kendini biraz dışta tutmalı. tam sen boşalmaya yakın kendini de heveslendirerek ikiniz birlikte boşalmalısınız. bu erkeğin becerisidir.

ben şahsen ilişki kaç dakika sürerse sürsün eşimden önce bitmem. ona odaklanırım hep. eğer kendim yaklaşırsam hemen yavaşlarım düşüncelerimi dağıtırım ortamdan kendimi koparmaya çalışırım. böylece süre uzatırım. eşimin nefes alış veriini tepkilerini takip eder yaklaştığını hissettiğimde kendimi de odaklar aynı anda ya da bir kaç saniye farkla biteriz.

eşinle açıkça konuşmalısın. sevişerek önce seni bir kez mutlu etsin. içine girmeden bir kez orgazm ol. mesela oral yolla seni orgazm etsin sonra ikinciye yine oralle devam ederek yaklaştırsın sen yaklaşınca girsin içine. birlikte boşalırsınız. sen iki o bir kez olarak mutlu olursunuz

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Boşalma refleksini kontrol edemiyor yani erken boşalması var.tek çözüm cinsel terapi alarak boşalama süresini uzatması.İkiniz birlikte alacaksınız yani terapiyi.Ev ödevleri filan var çünkü.

0|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun. Bu tip sorunlar için geciktiriciler var. Hatta geciktirici katkılı kondomları deneyebilirsiniz. Ayrıca bazı baskı uygulanan noktalar vardır ki iki parmak ile o damara baskı uyguladığında gecikme yaşaması muhtemeldir. Ayrıca bazı pratikler ve taktikler var bunun için. Şimdi burada detaya giremiyorum ama eşiniz bir doktora görünürse muhakkak faydasını görür. Üzülmeyin çözülemeyecek bir durum değil bu.

0|0
    0|0
  • duzenlı sex yapın arkadasım, 15 gunde bır vazıfe degıl bu,amcayı bı doktora goturun duzelmezse

0|0
    0|0
  • sprey kullan hacı en az yarım saat garantisi var

içine girmezden 5 dakika önce kullansın ve gör

gerçi ok rötarda iyi ama bu başka bir şey

0|0
    0|0
  • normal süresi herşey dahıl 40 dakka olması lazım evet erken boşalma sorunu vvar.

0|1
    0|0
  • Bu ciddi bir sorun. Sen cinsel iliskiye girmeden once esini oksayarak ya da oral sex yaparak bir iki sefer bosalt iyice rahatlasin. Sonra o sana oral sex yaparak seni iyice hazir hale getirsin. Vajinal iliskiye ondan sonra girerseniz esin en azindan 10 dakikadan fazla bosalmadan gidip gelir. Sende bu surede orgazma ulasirsan sorun kalmaz. Geciktirici sprayde deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ereksiyon hapları var. ayrıca şişman ise kilo versin...

0|0
    0|0
  • geciktirici kullansın

0|0
    0|0
  • Gercekten çözüm istiyor musun?

0|0
    0|0
    • evet

• evet dedim ya nedir çözüm söylermisin

• Beni ekle ozelden mesaj at cvbi hemen soyleteyim sen de uygulatirsin omur biyu kurtulursunuz. Kotu kullanim olmamasi icin ilac ismini burda soylemiyorum.

• vardır bir ilacı doktorlara sorun yazık o ne ya 1.5 2 saat yapmak varken sana yazık kız

0|0
    0|0
  • bi doktora gidin profesyonel yardım lazım

0|0
    0|0
  • bitkisel takviyeler var, onlardan kullan

0|0
    0|0
  • geciktirici sprey kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
  • yuh inanmıyorum ya keşke bende oyle olsam ben 45 dk uğraştıktan sonra boşalabiliyorum.boşaldıktan sonra kendime gelemiyorum bir hafta ne biçim seks yaşantım var benim :(

0|0
    0|0
  • gorselligi azalt ... ve egzerszlerle kendisini geliştirsin.. tam geleceği zaman tutsun nette araştırırsanız bulursunuz.. benim de korktuğum sey bu umarım basıma gelmez ... geçmiş olsun .. bu arada sabırlı olmayı unutmayın birbirinize karsı.. recide etmemek cok önemli ..

0|0
    0|0
  • konuşun onunla ve dr gitsin ... 2-3 dk boşalırmı insan hayret ediyorum kusura bakmayın

0|0
    0|0
  • bu çok tatsız bir durum çiftler için... mutlaka konunun uzmanı doktora başvurun... başka türlü bilimsel çaresi yok...

0|0
    0|0
  • cibili cibili cibili cibili şak şak şak şak :D

https://www.youtube.com/watch?v=J8yUYNmaFqU

0|1
    0|0
  • başka adam bu internetten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir dr a gitsin. ilk boşalmayı oralla sağla. çok odaklanmasın.

0|0
    0|0
  • Üroloğa gitsin

0|0
    0|0
  • Bu ne lan böyle?! 2 dakikada nasıl boşalıyor anlamadım?!

0|0
    1|0
  • mutlu iseniz yatak önemli değil demek ki.

0|1
    0|0
  • sonuçtan mutlu musun onunla alakalı bu?

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;