Eşim genital bölgeme ağda yapmamı istedi?

Gizli Üye
Merhaba kızlar sitede yeni sayılırım. Umarım sorunuma ciddi cevaplar alabilirim. Eşimle 2 aylık evliyiz ben normalde genital bölge temizliğini hep jiletle yapıyorum. Şimdiye kadar bir sorun çıkmamıştı fakat balayından sonra ev işiydi komşulardı misafirlerdi vs. deyince kişisel temizliğimi 1 hafta yapamadım. Haliyle tüyler pirinç tanesi kadar uzadı. Eşime ne kadar şimdi olmaz desem de ilişkiye girmek istedi daha fazla diretemedim kabul ettim. İlişki sonrası ağda yap batıyor dedi. Utandım ve kızardım.

Genital bölgemi annem ve eşimden başka kimse görmedi. Annem de 7 yaşıma kadar gördü sadece. Ben kendim ağda yapmayı denedim hem de 5 kez fakat başarılı olamadım. tüyler kopmadığı gibi canım da yanmış oldu sonuçta tüy dediğim şeyler sürekli jiletle aldığımdan sakal gibi çok canım yanıyor 2-3 tanesi çıkıyor ama kanıyor. güçlü çekemiyorum ağdayı tersime geliyor. ağdacıya da gitmekten çok çekiniyorum çünkü namahrem sayılır orası. Bana önerileriniz neler? tüy dökücü krem de denedim fakat jiletle alır gibi oluyor kökünden dökmüyor tüyleri. Yine jiletle kanayana kadar batmamasına dikkat edene kadar alıyorum tüylerimi ama ağda şart gibi.

Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim..
Eşim genital bölgeme ağda yapmamı istedi?