Aranızda v-philips penis büyütücü kullanan var mı?

Aranızda v-philips penis büyütücü kullanan var mı?Sağlık bakanlığı onaylı bir ürün. Kimisi uzuyor diyor, kimisi işe yaramıyor diyor. Kullanıp deneyen var mı? Uzama veya kalınlışma oluyor mu?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür şeyler olsa bile etkisini kullandığın sürece gösteriyor. Kullanmayı biraktiğin an eski haline dönüyor yani

0|0
    0|0
    • oha sende mi kullandın :(

• @Aşk_Kralıı_ gay değilim ama biseksüelim. 😬

• Olmazbizim kitaba ters kardes

En İyi Erkek Görüşü

• 1- sağlık bakanlığının bu ve bunun gibi ürünlere onayı yoktur. bakanlık onayı var derler evet orası doğru lakin tarım köy işleri bakanlığı.
    2- piyasada satılanların çoğu sahte.
    3- hapma çük büyümez

1|0
    0|0
    • Bende büyümez biliyorum. Ama yazılan yorumlarda büyüdüğü yazanlar var. Her yerde sağlık bakanlığı onaylı yazıyor. Birde böyle güvenli yerlerde satılınca.

• Türkiye Cumhuriyeti sağlık bakanlığı onayı yok. olsa zaten sağda solda değil eczanede satılır. en basiti internetten bakkaldan şurdan burdan nasıl majezik vs satın alamıyorsan buda böyle olmalıydı. buradaki sağlık bakanlığı abd FDA onayı olabilir tabi ürün gerçekse onlardaki sistem ile bizdeki farklı adamlarda ilacada besin takviyesinede aynı kuruluş bakıyor. bizde ise bu ürünün alabileceği tek bakanlık onayı tarım köyişleri bakanlığı bu sayede sağda solda satılabiliyor. kaldıki içinde ne var bilemiyoruz.

keza kutunun üzerinde sağlık bakanlığı onaylı yazdığını düşünelim bu %90 ihtimalle sahte olduğunu gösterir dediğim gibi bu ilaç kategorisinde olmadığından sağlık bakanlığı onay vermez adamlar matbaada bastırıp bastırıp yapıştırmıştır.

zamanındada kızlara kilo verme hapı diye abidik gubidik şeyler sattılar. kimisi öldü kimi hapların içindense sadece un çıktı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• inanma böyle şeylere

0|0
    0|0
  • ya neden kendinizi bu kadar strese sokuyorsunuz? hic gerek yok birde saglıgınızı da tehlikeye atıyorsunuz.. biz kızlar her sey den önce saglıklı erkek isteriz..

0|0
    0|0
    • Kullanacağımdan değil. Ama işe yaradığını söyleyenler var. Birde böyle güvenli sitelerde satılınca.

Erkekler Ne Diyor 6

• ben 5 kutu içtim. şimdi ayağıma dolaşıyor yürürken

0|0
    0|0
  • TV markası sandım ya

0|0
    0|0
  • Bende kullandim 15 ti 19 oldu ise yariyor al

0|0
    0|0
  • yaw philips i görünce dedim, ulen philips bu işe de mi el attı , ama değilmiş :)) asdfghjkl

0|0
    0|0
  • Benim 17 cmydi uzatma egzersizleri yaptim 20 oldu ilaci bilmiyorum ama

0|0
    0|0
    • Nasıl uzattın?

• Uzatma o zaman inan kötü duruyor

• Ben biraz daha kalın olsun istiyorum.

• Sakın kanka alma ben kullandım pişmanın 15 cm di kullandım çok büyüdü 23cm kafası hariç başına dert açma :(

0|0
    2|0
    • 😱😱ciddimisin? Bazıları işe yaramıyor diyor?

Yükleniyor... ;