Mastürbasyonla kızlık zarı bozulur mu?

Gizli Üye
Arkadaşlar konuyu dallandrip budaklandırmayın sadece kısa ve net bir cevap istiyorum. Ben bundan 6 7 yıl önceden ergenlikten dolayı mastürbasyon yaptım farketmeden. Elimdede kumanda vardı ama içeri sokmadım sadece dışardan. O zamanlar o kadar cahildim ki kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını bilemiyorum. Sizce yırtılma ihtimali var mı?

Bunun yüzünden uyuyamıyorum ama içeri sokma gibi hiç bişey yapmadım.
Mastürbasyonla kızlık zarı bozulur mu?