Sevgilim tarafindan tecavüz edildim...

Gizli Üye
nerden başlasam yazmaya hiç bilmiyorum çünkü şu an sözün bittiği yerdeyim. kendimi o kadar kötü hissediyorum ki tüm gece yatamadım ve hala kulaklarımda çığlıklarım ve yalvarışlarım yankılanıyor. rüyama kadar girdi dün yaşadığım olay.

benim dün o olay olana kadar yanında çok huzurlu olduğum erkek arkadaşım üniversite okumak için buraya yani avusturyaya geldi yaklaşık 6 ay önce. 3 ay önce tanıştık ve sevgili olduk. dün öğlen evine gittik oturduk müzik dinliyorduk ki ne olduğunu anlıyamadığım bir anda üstüme saldırmaya başladı yalvardım yakardım çığlık attım ağzımı bile kapattı ve beni dinlemedi.

hep okurdum bütür şeyleri ama insan yaşayınca anlıyabiliyormuş. o kadar kötüydüm ki şu an bile ağlıyorum. işi bitince bakire olduğumu anladı ve o kadar çok kanamam oldu ki korkmaya başladı. işte pişman olduğunu çok özür dilediğini beni bırakmıyacağını söyleyip durdu. ben toparlanıp evime gidene kadar yolda pantolonumdan kanlar damlamaya başladı o derece bir kanamam vardı. eve yetiştiğim gibi üstümü değiştirip olayın etkisini üstümden atmaya çalıştım olmadı.

bende erkenden yatağa attım kendimi uyumaya çalıştım ama nafile. aklımdan birtürlü olanlar çıkmıyordu. ve hala çok kötüyüm şimdi size sormak istediğim soru şu: bu kadar çok kanamam olması doğal mı ve bu durumda ne yapmalıyım? ciddi anlamda kendimden tiksiniyorum
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaslar doktora gittim ve kendimi cok kastigim, cok geri cektigim icin yaralanmism bayagi bir. tum kanamam bu yuzdenmis bukadar cok kan kaybettigim ve hicbirsey yiyip icmedigim icin tansyonum dusup durdugu icin de bir serum aldim. pskologlada görüstüm rapor yazdilar zorla oldugu cok belliymis zaten. resit oldugum icinde ailene bildirmiyecegiz ama yine birsekilde duyucaklar mektup gelicek eve cunku dediler. artik nasil acilicagim hic bilmiyorum
Sevgilim tarafindan tecavüz edildim...