Vajinam çok tombik?

boyum 1.73 kilom 65 şişman değilim ama vajinam çok tombik şişik etli. giydiğim kıyafetlerden falan oram çok belli oluyor. dudaklar falan çok tombik. bu durum beni rahatsız ediyor sizce estetik olmalı mıyım :(

0|0
456

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle saçma sapan absürt ve aptalca sorular sorup siteyi popüler hale mi getiriyorsunuz? Böyle sorulara cevap vermeyin kişiliğinizi sanalda olsa koruyun, milletin ahlakını bozuyorsunuz burda daha 15 16 yaslarında kız cocuklari var onların ahlakı bozulmaması için yorum yapmayın hatta şikayet edin, sözüm özellikle hayatını iki bacak arasına adayan canım abazalara s gidin burdan dışarda yiyin ne bk yicekseniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• normal hali öyleyse yapabileceğin bir şey yok sanırım. masaj falan yap diyeceğim ama faydası olur mu bilmem.

0|0
    0|0
  • swğişik bir şey ama sen canını sıkma ya hem ormalsi yani olabilir kilo versen ne olacak vajinanın şişliği inecek mi sanki kilodan kaynaklı değildir o sanmıyorum yani

0|0
    0|0
  • Estetiğe gerek yok. Bırak etli ve tombul olsun. Erkek arkadaşın seviyor mu öyle etli?

0|0
    0|0
  • estetik olmana hiç gerek yok, millet estetik olup senin gibi vajinaya sahip olmak ister :) sevilen bir vajina türüne sahipsin, değerini bil onun :)

0|0
    0|0
  • Be estetiği daha neler ya. Ailene ne diyeceksin? Vajinam yombik estetik ameliyat mı olacağım diyeceksin? Zaten bunu yapamayacaksın gereksiz yere sorma bari ☺️

0|0
    0|0
  • Yok ya erkeklerin büyük kısmı bende içinde olmak kaydıyle senin gibi vajinası olan kadınlara hastayız yazık etme o güzel kukuna😊😊

0|0
    0|0
  • Okurken boşalıcaktım. çok hoşuma gider öylesi çoook

0|0
    0|0
  • Sen delimisin bence güzel bir özellik orana accıp bakan yok yolda ilerde eşin begenir emin ol

0|0
    0|0
  • Delimisin kız neguzel iste milletin arayıp bulamadıgı vajına sende mevcut ne estetigi 😁

0|0
    0|0
  • Lan aksam aksam erekte ettin gözümde canlandı pislik :D elleme dursun kimisi etli sever

0|0
    0|0
  • Ne desek tüh, hoşuma gider tombik vajina. Doğal haliyle kalsın

0|0
    0|0
  • tayt giy çek bakıyım anatomi okudum varsa farklılık anlarım

0|0
    0|0
  • Böyle kalsın kullanıldıkça küçülür zayıflar incelir

0|0
    0|0
  • Gerek yok estetiğe felan partnerin beğeniyorsa devam et