Sevgilisiyle her şeyi yaşayıp bakire olan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
bence öz saygı yok bu insanlarda. bu gerçekten çok küçük düşürücü, cinsel ilişki yaşayanlara hiçbir şey demem ancak başkasına sırf bakireyim demek için kendini bu kadar küçük düşürmek neden?
Güncellemeler
+1 yıl
bir arkadaşım böyle bir şey yaşadı. gerekçesi ise sevdiği kişiyi kaybetmemekmiş. ilk kötü şeyler düşündüm. ama sonra neler yaşadığını hatırladım. ailesi hiç ilgilenmezdi, annesi hayatında daha hiç sarılıp öpmemiş bile kızı. hiç daha ağzından iyi bir laf çıktığını duymadım. bu yüzden küçük yaşta sevgiyi başka birinde buldu. sevgilisi kendinden yaşça büyüktü. sırf kaybetmemek için her şeyi yaptı ve bu şekilde daha çok kaybetti tabi ki. psikoloji çok garip bir şey. insanları hemen yargılıyoruz.
Sevgilisiyle her şeyi yaşayıp bakire olan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?