Testisler (yumurtalıklar) soğuk havada karnımın içine kadar çıkıyor bu neden olur?

Gizli Üye
Testisler soğuk havada karnımın içine kadar çıkıyor ve büyük abdest ihtiyacı bir den fazla oluyor gün içinde ibs ye çevirdi. Karnımın sağ tarafında bir ağrı var sürekli geçmeyen?
İnmemiş testis, varikosel veya başka bir rahatsızlık olma ihtimali var mı? Bu tür bir şey yaşayan başına gelen var mı? İdrara zor çıkıyorum o durumda sertleşme sorunu oluyor. Penis çok içine çekiliyor küçülüyor. Psikolojik olarak çok sıkıntıdayım. Yok mu bir çözümü?
Doktora gittim bir şey yok dediler gönderdiler psikolojik deyip deli muamelesi yaptılar.
Güncellemeler
+1 yıl
Wc ihtiyacını giderirken karnıma bastırmak zorunda kalıyorum bağırsak ve mesane tam boşalmıyor.
Ikınırken kafaya ağrı yapıyor çok kötü. Hayatımı mahvetti. Çözümü yok mu
Testisler (yumurtalıklar) soğuk havada karnımın içine kadar çıkıyor bu neden olur?