Kızlık zarı dikimi yaptırmış olan var mı neler yaşadınız bu süreçte?

Gizli Üye
Sorum özellikle kızlara aranızda kızlık zarı dikimi yaptıran ya da tanıdığı yaptırmış olan var mı? Kesin kanama oluyor mu? Sonuçta Allah beni görüyor bugüne kadar kimseyle birlikte olmadım ama anlatamayacağım sebeplerden dolayı bekaretimi kaybettim ya da büyük ihtimal ki öyle , kimseyle birlikte olmadığım için diktirme ihtiyacı duyuyorum yaşadığım toplum da bunu bilince anlayış göstericek insanlardan değil kimseye anlatamam , zor durumdayım yardım edin? :(
Kızlık zarı dikimi yaptırmış olan var mı neler yaşadınız bu süreçte?