Tuvalet yapınca karnım ağrıyor?

Gizli Üye
Ya lütfen düzgün cevap verin önceden yani bayaa önceden anal seks yapmıştım düzgün tuvaletimi yapıyordum fakat şimdi yaparken tuvaletimi karnım ağrıyor işte sonra tuvaletten çıktım biraz yapış yapış hissettim böyle yapışkan kahverengi sıvı vardı kilodumda değiştirdim kusura bakmayın ama bilen varsa cevap verebilirmi neden böyle oluyor bağırsak hastalığı mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Lütfen daha bilgisi olan var mı
Güncellemeler
+1 yıl
Kanserle ilgili birsey mi sizce? Gazım var fakat tuvaletimi rahat yapıyorum ama yaparkrn karnım ağrıyor yardımm
Tuvalet yapınca karnım ağrıyor?