Genital siğil hpv hakkında yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar,

genital siğillerim vardı 1000lira ödeyerek genel anestezi altında ameliyat olarak yaktırdım ve çok geçmeden tekrar türediler ve daha fazla olarak.
herhangi biriniz bunu nasıl atlattınız ve tedaviyi nasıl oldunuz? Çünkü buna durumum yok ve bikaç yerden çok yüksek ücret karşılığı yaptıklarını öğrendim. Ucuz yollu bunu nasıl kapatabilirim?

Lütfen yardımcı olun!!

not: endwarts diye bir solusyon çıkmış. Kullananlar var mı? Ayrıca anal yolla ilişkiye hiç girmedim.

Güncellemeler:
Ayrıca yaptırdıysanız ücreti ve nerede yaptırdığınızı söyler misiniz?
Teşekkür ederim

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Genital siğilin bildiğim kadarıyla kesin bir çözümü yok. Devlet hastanesinde soğuk dondurma işlemi yapıyorlar. Vücudunda virüs hep kalıyor bağışıklık sistemin zayıflayınca tekrar türüyorlar. Düzenli temizletip multivitamin hapı kullan evleneceğin adama da mutlaka söyle

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Podofilm Topikal Solüsyon denesene. Doğal bir bileşen olduğu ve her türlü siğili yok ettiği söyleniyor.

0|0
    0|0
  • Korunmasız mı giriyorsun ilişkiye?

0|0
    0|0
  • Olabilir pikachu

0|0
    0|0
  • 4 yılda kendiliğinden kaybolduğu söyleniyor ama cinsel ilişkinde korunmanı tavsiye ederim millette ne neler var bugün birinden hpv geldiyse onda estein hepatit hiv gibi tehlikeler olma riski yüksektir.

0|0
    0|0
  • HPV ömür boyu vücuttan atilamiyor, tamamen iyilesmek mümkün degil... Sadece cikanlari yaktirarak, ilacla görünenleri makyaj yapabilirsin..

Ama firsat buldukca yine ürerler..

0|0
    0|0
  • aldara krem sür çoğalması engeller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;