Sunu sormak istiyorum: p*rno izlerken akintim oldu ama böyle titreyerek filan gelmedi. boy abdesti gerekir mi bilemedim?

Gizli Üye
İnternete baktığım zaman kafam karıştı anlayamadım abdest gerekir mi diye yardimci olursaniz sevinirim
Utanıyorum sormaya ya çok uzgunum tövbe artık p*rno izlemeyecegim
Sunu sormak istiyorum: p*rno izlerken akintim oldu ama böyle titreyerek filan gelmedi. boy abdesti gerekir mi bilemedim?