Lezbiyenler kendisine nasıl sevgili bulabilir?

Uzun zamandır hem cinslerime ilgim artıyor, kendimi tanıyamaz oldum.Bayağıdır yalnızım bu yüzdende olabileceğini düşünüyorum.Lezbiyen olup olmadığımı anlamam için bir ilişkim olmalı ama kendime göre birini bulamıyorum.Lezbiyenler genelde kendisini gizliyor.Nasıl bulabilirim?

1|0
115

En İyi Kız Görüşü

• link

Bu siteden bulabilirsin canım. Üye olmayan kimse sohbet odalarına falan katılamıyor. Ve üyelini onaylattırman içinde msnde kamera editöre kamera açman gerekiyor kız olduğunu ispatlaman için. Kesinlikle güvenilir.

0|0
    0|0
    • msnde kamera açman gerekiyor diycektim. Fazladan bir kamera yazmışım.

• saol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• o tür ilişkilerin sonu yokki be gülüm, karar illaki senin ama bulabileceğin siteleri, söylemeyeceğim elbette :) İnşallah özüne dönersin.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum zaman gösterecek :)

• Zor çok zor, şuan bile gizlisin :)

0|1
    0|0
  • sen kafaya koymuşssun lezbiyen olmayı:)ve onun yollarını arıyosun ilginççç

0|0
    0|0
  • beyoğlundaki ucuz barlara takıl orada bulursun

0|0
    0|0
  • nasıl gizlediğini bilmem ama bir başka kızın lezbiyen olduğunu anlamak çok ama cok kolay :D:D:D

0|0
    0|0
    • Hiçte kolay değil.Herkes lezbiyenleri erkeksi sanar, ama ben öyle değilim.

• hayır kesinlikle sanmaz ama yollarını sana söyleyim . 1.si doğruluk cesaret oynayarak konuşturabilirsin anlattırabilirsin :D 2.si yanlız kaldığınızda aranızda şaka yaparken sen onun orasına burasına dokunursan o da karşılık verirse zaten aklı orada olduğu için hemen karşılık verecektir :D bu arada ben nereden biliyom lan bunları lez miyim yoksa :p :D :D gizli arkadaş sana karşı bi yakınlaşmam başladı :P :P :D

Kızlar Ne Diyor 10

• aradığını bulamadıysan senin gibi olan ve böyle yaşamını sürdüren beni arkadşın olarak eklermisin senden olumlu olumsuz haber bekliyorum ne kaybedersin merhaba desen

1|0
    0|0
  • gel benim helalim ol sen:D

0|0
    1|0
  • Kız haklı, dağılın kızlar.

0|0
    1|0
  • gizlenmez bence kolay kolay genelde erkeklerle yakın arkadaş olan pek kız arkadaşı olmayan erkeksi kişiler gördüğüm kadarıyla

0|0
    0|0
  • lezbiyenler için barlar var istanbulda yaşıyosan sana bikaç yer önerebilirim veya lezce sitesi var güvenlidir

0|0
    0|0
  • zor bulunuyor

1|0
    0|0
  • nerde oturuyosun

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim bulmak zor.

0|0
    0|0
  • bende bulmak istiyorum kızlar denemek gerekli

0|0
    0|0
  • Lezbiyen kızlar seni nasıl bulucak?

0|0
    0|0
    • bu güzeldi :D

• Toplum baskısı olabilir. Yargılanmak, kötü bi insanmış gibi düşünülme korkusu olabilir.

• Sanırım öyle.Kendimden emin olsam çekinmem ama sadece denemek istiyorum kendimi tanımak için.

Yükleniyor... ;