Anal seks öncesi anüsün hijyenik olup olmadığına emin olamıyorum?

freelancemusician
Hepiniz p*rno izlemişsinizdir anal seks isteyen partnerin temiz olmaması büyük bir sorun birçok bayan bu yüzden anal seks yapmaktan kaçınıyor çünkü ilişki öncesinde çeşitli hazırlıklar yapılmadan anüs kanalı uygun halde olamaz ve bayanlar kendilerini pis kirli hissetmemek için bu işe bulaşmazlar.Peki ya içi dolu ve hijyenik bir anüs yolu çıkarsa karşımıza böyle berbat bir durumda ne yapabiliriz.Erkek olarak nasıl güvenip anal seks yapıcaz o zaman hiç yapamıycaz çünkü kafamızda hep bu soru işaretleri var ilişki esnasında da tam sevişirken sen anüsünü yıkadın mı hijyenik mi diye sorulmaz ki.Prezervatifle yapın diyeceksiniz o zaman prezervatifin çıkma ihtimali var çünkü anal kanal (yol)çok daha dar ve prezervatif ilişki sırasında çıkabilir.Her türlü riskli galiba ...

Anal seks öncesi anüsün hijyenik olup olmadığına emin olamıyorum?