Bakire kızlara soruyorum. Kızlık zarını hissediyor musunuz?

ben hissediyorum dizlerimi geri çekip kıç üstü oturunca baskı oluştuğunda hissediyorum ya siz hissediyomusunuz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• içeri bir şey ittirilmediği sürece hissedilecek bir şey değildir. hadi iyi geceler.

1|0
    1|0
  • bize ne zaman sorucaksınız şeyinizi hissediyormusnuz die merak ediyorum

1|0
    1|0
    • sizin şeyi sormaya ne gerek var ben burdayım diyo sate :))

• onu hissetmen mümkün değil. başka bişii hissediyon sen bebişim. evlenmden olmaz de ve hissetmeye devam et

0|0
    0|0
  • Guldurdun ...

1|0
    1|0
  • sen biraz uyumalsın günün yorucu temposu seni oldukça yıpratmış :D

0|0
    0|0
  • bize göre tam bir ergen olabilirsin ama gerçekte bilim dünyasına birşeyler katmaya çalışan bir kobaysın...tbr ler

0|0
    0|0
  • Soğan zarımı bu hissedesin ya kapak mapak yok yaw :D

1|0
    1|0
  • bende bi soru sorabilirmiyim yaw cok merak etmısımdır hep tavuk mu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan?

1|0
    1|0
  • bi çalkala bakalım kaç kaç geliyo?

1|0
    1|0
  • merak ettim bak şimdi nasıl bişey.bi göreydim :)

1|0
    1|0
  • pozisyon; s.çmak gibi bir şey galiba :D

0|0
    0|0
  • oldukça ilginç bir soru ...

0|0
    0|0
  • Bakire olmayanlara sor :)

0|0
    1|0
  • ben hissediyorum

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hissedılen bıseymıs mı o o.O

0|0
    1|0
  • hiç denemedim

0|0
    1|0
  • Dizlerini çekip kıç üstü oturunca baskı oluştuğunda hissettiğin şeyin kızlık zarı olduğunu nasıl anladın tatlım, merak ettim..? İç organlarımızı hissedebiliyor muyuz ayrı ayrı? Bunda bir yanlışlık olmalı. Sen sadece kaslarını hissetmiş olmalısın; rahim, cinsel organ, bağırsaklar, idrar torbası birbirine yakın kısımlar zaten. Bunları ve dokularını ayrı ayrı hissedemezsin. Bir erkek seninle cinsel beraberlik yaşadığında kızlık zarını hissedebilir diye duymuştum. Herkeste geçerli mi bilmiyorum. İlk cinselliğini yaşayan çiftler belki bilir..Ama sanmıyorum... Varlığını biliyor olman güzel ama..:)

1|0
    1|0
  • Aklıma bile gelmedi

0|0
    1|0
  • hahahah hiç güleceğim yoktu :D o zarı ne ve nasıl birşey sandığını çok merak ediyorum :D

0|0
    1|0
    • :) cidden hissediyorum kız

• olmadığı halini bilmeden o hissettiğinin kızlık zarı olduğunu düşünüyorsun canım :)

Yükleniyor... ;