Geciktirici kullanmış olabilir mi?

sevgilimin erken boşalma sorunu var. ilk yapışımızda yine erken oldu. 2. de biraz daha uzun sürdü. 3. de ise ondan beklenmicek şekilde uzun sürdü normalde 3.sü olmuyor bile afedersiniz kalkmıyodu =/ şimdi ben ona oral yapıyodum böyle değişik bir tat geldi acımsı .. ve dudaklarım ve dilim uyuşmaya başladı =S nedendir bu? bişi mi sürmüş?geciktirici öyle mi oluyor? anlamadım. birde 2 aydır birlikte olmuyorduk.

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sızlerı duydukça evlenıp bır kızın dudaklarını opmeye bıle cekınecegım artık. bu ne boyle ya

2|2
    2|1
  • gecıktırıcı sprey gecikmesi için penisi uyusturur bir baska ifadeyle penisde his kaybına neden olur hissizlik olayından dolayı bosalma suresı kımı ınsanda uzar ama bu herkes ıcın gecerlı degıl daha oncekı aldıgın tattan farklı bır tat aldıysan bıse kullanmıs olabılır hiç kullanmadım gerek görmedimde aklıma takılan bır konu erkegi geciktiren kadını neden geciktrmiyor oraya surup dalıyorsun ıcerı enteresan...

0|0
    0|0
    • ilginç. evet farklıydı. ama sabunlanmış falan olabileceğini düşündüm acı ya

• hahah köpürmedi :D ama 3.yapışımızda oldu bu.

• senınkımı kopurdu

• Kullanmış olabilir, yardımcı ekipman kullanması seni çok mu rahatsız etti.

0|0
    0|0
  • yok bnce bu dogal :) sıkıntı etme :) acıı olanda bıraz zorlandıgından olacaktır.

0|0
    0|0
  • emla kreminden sürmüştür...

0|0
    0|0
  • Geçiktirici spray sürmüş olabilir..

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın çok acemi onu ereksiyon halinde kullanıcaktı

0|0
    0|0
  • Sürmüş bencede

0|0
    0|0
  • uyuşma çok fazla sürtünme oluncada meydana gelebilir ama oralı yaparken kısa sürede dilinde dudaklarında uyuşma oluyorsa geciktirici kullanmış olabilir,sen kendisine sorsana oral yapıyorsun ilişkiye giriyorsun bunu sormaya mı utanıcaksın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adı üzerinde sevgili diyorsun zaten düzenli bir ilişkisi olsa daha gec olurdu emin ol..

0|0
    0|1
  • geciktirici kullanması kötümü neden sormadın

0|0
    0|0
    • kırmak istemedim onu. evet.

• bu ayıp birşey değil.kullanmasa dahamı iyi

• onun çok sebebi vardır , yani ilk boşalmdan snra devamı zordur ama zevk alınır , sğperm tadı acı tatsız olabilir tabi , geciktirici tadı hiç bilmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;