Yardim edin nolur. İnsanin vajinasi ne yerse ona mi kokar?

Geçengece sevgilimle oturuyoduk onun evinde yemek yedik balık yapmıştık. Sonra benim lavaboya gitmem gerekti kilodumu indirmemle balık kokusu gelmeye başladı. Eğilip kokladım oramdan balık kokuları geliyodu ve sevgilimle yakınlaşamadan, annem hastalanmış deyip evime döndüm :( mümkün mü bu ya bir açıklaması var mı? Ne yersen orası ona mı kokuyor çünkü normalde koku yok akıntım bile olmuyor yardım edin

Güncellemeler:
Kızlar neden görüş atmıyor ya fikire ihtiyacım var

0|0
229

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır enfeksiyon kapmışsın. Çoğu kadının başına gelebilecek bir durum. Günlük ped kullanıyorsan ve temizliğini yaparken sabuk, duş jeli tarzı kimyasal ürünleri kullanıyorsan ph dengesi bozulmuş olabilir. Doktora gideceksin balıkla ilgisi yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• offff böyle tesdüf olma.

arkadaşım sen balık yediğinden balık kokmamış sen enfeksiyon kapmışsın ondan balık gibi kokuyor. normal sağlıklı vajina kendine has özel ve temiz kokusu olur. sen doktora git vajenit olmuşsun.

1|0
    0|0
  • ya bu soruyu oturup düşünüp yazabilen bir çıkacabileceğini hiç düşünmezdim ben her gün 1 büyük sek içiyom bu kafayı bulamıyom,
    yok ne yerse vajinası ondan mı kokarmış :) düşünsene şimdi ummm mesela karpuz yedin :))))))
    ya gelecek nesile bak Atatürk sizleri görse herhalde intihar ederdi.

1|2
    1|0
    • Ya ilk kez başıma geldi ve balık kokuyordu başka ne düşüneyim neden alay ediyorsunuz

• ama sen zorla beni yerin dibine sokun diye yalvarıyorsun, muhtemelen 18 yaşındasın ve hayatının en verimli dönemindesin burada sorabileceğin o kadar farklı ve entellektüel soru varken sora sora vajinam ne yersem o mu kokar diye sormuşun? hepsini geçtim bu soruyu düşünüp burada sorman bile gerçekten çok acı, bunu alay etme olarak algılama sadece ironi

• okadar kısa zamanda olması zor balık gıbı daha zor. ter olabılır. otururken bıle olur. yedıgın balığın sındırılıp sıvılasıp bobrege ulasması en az 3 saat alır. bobrek bunu suzup mesaneye gonderıp senınde işemen lazımki, buda bir 1 saat eder. en az bu oluşum 5 saat sürer. ki bide agır vıtamınler kokuyu bıtırır.

1|0
    0|0
  • Ağzınla ye.

1|2
    1|0
    • Hahaha ya ama ben ciddiyim dalga gecme

• Nurilla direk mala gider. nurilla ye.
    karikaturistan.wordpress.com/.../

1|0
    0|0
    • Dalga geçiyorsunuz birde umarım sevgiliniz kokar böyle

• yedin balığı elini yıkamadan da tuttun iç çamaşırını insan biraz parmakları yalar tamam anladık el yıkama alışkanlığın yok, sonra balık gibi koksun.

1|0
    0|2
    • Yahu hayır elimde temizdi çamaşırıma da değmemişti o koku vajinamdan geliyordu. Normalde olmayan bisey bildigin balik kokusu

• koku kıyafetine sinmiş ondan

1|0
    0|0
  • Ben daha seftali ye

1|0
    0|0
  • Yok daha neler

1|0
    0|0
  • elin kirli ve çamarına dokunmuşsundur.

1|0
    0|0
  • sabah sabah çok güldüm ya :))

1|0
    0|0
    • Sen kendine gül. burada gül diye mi anlattım ben

• balığın kokusu burnuna sinmiştir sende vajinam kokuyor diye anlamışsındır :))

• O nası bir omurgadır, oranı nasıl kokladın be ablacım?

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle kesin elinden sinmistir koku baska yerden desen o da olmaz elindeki kokudur o

1|0
    0|0
    • Elim kokmuyordu amaa

• Önceden sinmiş olmazmi kapalı yer ozur dilerim hava almiyor kalmistir belki oyle hiç denk geledimde o yuzden hayret etim

• Akintin vardirrr kesinn ole bisey olmasi imkansiz

1|0
    0|0
  • vajınan b*k kokarsa ne olacak?

1|0
    0|0
  • yuh bu ne ya.

1|0
    0|0
  • Elini vajinana surduysen o kokmustur :)

1|0
    0|0
  • Evet kokar

1|0
    0|0
  • orası sendekı takıntı dan oyle deodarant sık :)

1|0
    0|0
  • İyili poh yemiyonuz..

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sen kokmuşsun

0|1
    1|0
    • Okuma yazman yok mu sokuk?

• sensin sokuk sokturamamışsın yanıyon kızım balık yapmışsınız kokmuşsun işte ne var bunda ama senin vajinan kurtlanmıştır bile beee

Yükleniyor... ;