Cialis Hakkında Yardım?

Gizli Üye
Arkadaşlar eşim bu ilacı kullanmak istiyor performans arttırımı için. Kalp krizi vs risklerinden söz ediliyor ama bazıları da bir şey olmaz diye yorumlar yapmış.

Gerçekten kullanan arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verebilirler mi? Yan etkileri nedir bu ilacın, kalp krizi riski var mı? Nasıl bir fonksiyonu var? Geciktirici etkili mi? Alkolle kullanılabilir mi? Bir de 2 çeşidi var 5mg ile 20 mg ikisi arasında ki fark ne?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
Cialis Hakkında Yardım?