Mastürbasyon yaptıktan sonra bende meni değil mezi geliyor?

Yani bir kaç damla yapışkan bir sıvı sadece. Normalde olan bu değil. Kasılmalar titremeler de olmuyor ki meni gelmesi durumunda bunun olması lazımmış. Hiç cinsel ilişkiye girmedim. Normal bir durum mu endişelencek bir şey var mı?

1|0
115

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim iç çamaşırımın yarısı ıslanıyor masttan sonra. :/

1|0
    0|0
    • benim öyle değil işte sjskl

• evet ama uzun sürmüyo

• orgazm zaten uzun süren bir şey değil. Zevklenmen için bir erkeğe ihtiyacın vardır belki de o nedenle fazla sulanmıyorsundur. Ben önceden tek başıma yaparken dediğin gibi oluyordu ama sevgilimle telefonda birbirimize yapacaklarımızı söylemeye ve karşılıklı mast yapmaya başladık. O gündür çamaşırım ıpıslak oluyor. Uzun süre elimi çekmeden kendimi okşuyorum çünkü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen madem erkeksin neden bayan profili açtın

0|0
    0|0
  • Bunund tek sebebi senin bosalamaman... yani mast yapıyon sulaniyon sonra da bosaldigini zannediyon ama yarım saat sonra canin yine istiyo dimi? Bu yuzden cok isteklisin benim eski kiz arkadaşım da boyleydi asiri istek vardi.. bunun çözümü doğru mast yapmak mastın puff noktalarini bilmen lazim.. zaten 1 defa bosaldiktan sonra istediğin zaman rahatlayabiliyon. .. yani g noktalarini bilmen lazim ama turk kizlarinin genelinde var..

0|0
    0|0
  • sizde öyle bişi olmaz yahu?
    Nerden okuduysan yanlış okumuşsun

0|0
    0|0
    • öyle yazıyodu shsksljd

• yanlış yazıyorlar demekki bu bir makina değil afedersin her kızda aynı tepkiler verilmez :))

• Meni sperm demektir yanlıs biliyosun kadında gelmez. O gelen sıvı birlesme esnasında kaygan tutmak icin vajinanın salgıladıgı bir sıvı sizin tabirinizle zevk suyu. Onun dısında kadında sperm gelmesi mumkun degildir sacmalamalın meni falan

1|0
    1|0
    • ya meni erkeklerde spermdir, kadınlarda sarımtırak. bir şeyleri öğrenip de soruyorum heralde

• Hayır yok öyle bişey bende tecrubemle konusuyorum 8 yıldır seks yapıyorum 25-30 farklı kişi olmustur kadınlarda bosalma diye tabir edilen sıvı zevk aldıkca salgılanan giriş cıkısı kolaylastırmak icin sürtünmeyi azaltsın diye olan bir sıvıdır erkekteki gibi degildir

• hmm

• zamanla daha yenı gelısmekte bu ıslerı ogrenmektesın nasıl tam orgazma ulasıcaksın ıncelıklerını bılmen lazım elınlemı yapıyosun sımdılık

0|0
    0|0
  • Bayanlarda fazla birşey gelmez ki zaten. Senin ki normal

0|0
    0|0
  • Normalsin , zamna ihtiyacn var

0|0
    0|0
  • her kadında oöyle kasılma falan olmaz. böyle beklentiler içine girip hayal kırıklığı yaşıyosunuz sonra isteksizlik oluyo.. her kadın orgazm olur diye bir kural yok

0|0
    0|0
  • Kadında sevk suyu akar meni olmaz kadinlarda

0|0
    0|0
  • bence menıde ısrar etmelısın. olmuyorsa bana dön

0|0
    0|0
  • öğrenirsin zamanla

0|0
    0|0
  • Kadinlar erkekler gibi bosalmaz, sivi gelmez, meni olmaz.. sadece cinsel tahrikte zevk suyu salgilarlar, bu sivininda orgazmla alakasi yok..

0|0
    0|0
  • erkeksen neden kadın prof açtın şikayet ettim

0|0
    0|0
  • Meni gelse zaten erkeğe gerek kalmadan hamile kalırdın 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;