Erkek arkadaşımın pipisi?

Sevişirken gördüm, tahminen 12 cm den fazla değil idi ve hani alt kısmında, testis mi ne deniyorsa artık, iki torba var gibi durur ya, ha işte onun ki tek torba halindeydi... Acaba sorunu nedir?

Güncellemeler:
Erkek arkadaşımın pipisinde bir sorun yokmuş. yeterince erekte olmadığı bir an görmüşüm birde kılları penisine kadar uzanıyor :o o yüzden küçük gözükmesine sebep oluyor. 15 cm filandı. Kısalık sorun olur mu diye soranlara, 2. kez birliktelikte acele ettik, tam erekte olmamıştı 12 cm filandı ve ben yine de nirvanadaydım, sadece arada içimden çıkması zorluyordu o kadar.

0|0
435

En İyi Erkek Görüşü

• 12 cm bnce sıkıntılı değil bırak burada atıp tutanları kendi de zevk alır sanada verir inan buna... testisine gelince bazen yumurraları çok belli olur ikisi yanyana belirgin görünür bazen orası top gibi bir butun olur.. bu normal bir durum sıkıntı yok bnce...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• pipi, torba hepsinin uzmanı olmuşsun. inmememişte olabilir, yapısada öyle olabilir. Bir üroloğa görünsün.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir muhabbetir mnakyim ya 😄

2|0
    0|0
  • :D:D:D:D Onunda içinde 2 tane vardır korkma. 12 cm de sana yeterde artar.

0|0
    0|0
    • cinsel hazzı almak için 12 cm yeter mi :/

• Teorik olarak tabisi ki. Görsel olarak belli ki değil.

• deneyip görücem o zaman :/

• 12 kötü mü sence benim de 13 az mı ki tecrübesizim ben soruyorum sadece? bu arada tek torba ise sorun var demektir sevgilinde

0|0
    0|0
    • sorunu nedir acaba :/
      Yani bilmiyorum ben hiç o kadar ufak bir şey görmedim, kadınların duyarlılığı ilk 8-10 cm lik alan diyorlar, fazlası görüntü olarak tahrik etmekmiş, duyarlılık değilmiş. ÖYle duydum ve doğru olmasını umut ediyorum. Eğer erkek arkadaşımla birlikte olursak, cinsel zevki almak için yeterli mi değil mi öğrenip sana söylemiş olurum bende...

• Peki mutlaka söyle ama en azından evlenmeden büyütmeye çalışırım

• tek yumurtalıdır 12 cm olmasıda çok kötü üzüldüm onun adına

1|0
    0|0
  • Ölçtün mü lâ 😂

0|0
    0|0
    • kısmen. erkekliğini tutmuş gibi yaptım, ellerimle kavradım, baktım elimin neresine geliyor. sonra da eve geldim elime mezro aldım. napım merak ettim çok küçük duruyordu hele de erekte olmamış hali :o

• İyimiş 😂😂

• biri diğerine göre daha aşağıda olabilir o yüzden tek görmüş olabilirsin , 12 cm inik haliyse sorun yok

0|0
    0|0
    • inik hali şöyle, alttaki yumurtalığın ucuna kadar bile gelmiyor. kuş parmağı kadar.

• Hımm, yazık sana :(

• ciddi ciddi soruyu okudum yaa ufff...

0|0
    0|0
  • Tek torba zaten içinde iki yumurta var elinle okşayarak bakabilirsin hoşuna gider

0|0
    0|0
  • İyi günler de kullan

1|0
    0|0
  • Bilmemki olmazsa salatalik kullan cuvala anca sigar

0|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • bence dert etme ilşkide sana yeterde artar bile vajinan 7 cm zaten birde küçük olsun diye kendi belirlemedi hiçbir zaman için de pipin küçük deme bence mutluluklar

0|0
    0|0
    • elbette pipin küçük demem. sadece ciddi evliliğe yönelik düşünüyoruz ve evliliğin yüzde 70 i yatakta geçiyor. Sorun olmayacağını umut ediyorum

• Biz onlara taşaksiz diyoruz. Pohohoohoh ayril l*n o ne

0|0
    0|0
  • tek yumurtası olanlar var ama birisi yukarı çekilmiş olabilir görmemişsindir belki

0|0
    0|0
  • Tek degildir be boyuda seni idare eder

0|0
    0|0
    • yani umarım. cinsellik önemli benim için birde evlilik filan düşünüyoruz üstelik. pipi için terkedicek değilim tabi ama :/

• hayır. herşeyi yaşadık bir o kaldı.

• Orasi onemli bakiremisin

• genetik olarak ufak demekki

0|0
    0|0
  • erekte olmamıştır veya olamamıştır.

0|0
    0|1
    • Erekte olmamış hali kuş parmağım kadardı zaten :o

• onun kalkmış hali benim kinin inik halinden bile ufakmış :D :D

0|0
    0|0
  • Uzaylı mı o ya?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana öyle gelmiştir 2 tanedir.. Neden öyle dedin yetersiz mi geldi canım :)

0|0
    0|0
    • yumurtalığı bana öyle gelmiş olabilir haklısın :/
      Ama penisi 12 cm idi kesinlikle. Bilmiyorum ki kullanmadım sadece seviştik, ama ciddi evliliğe yönelik düşünüyoruz ve ben cinselliğe önem veren bir hatunum :o

• kusucam şimdi

0|0
    0|0
  • Ideal penis boyu 15-16 cm daha büyüğünde erkekte sorun vardır küçük diye takma kafana

0|0
    0|0
    • erekte olmamış hali muazzam küçüklükteydi zaten :/ o erekte olmuş haliydi eminim.

• 12 cm ne laaa hahaha :)) gidiklar o anca beni

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;