Doğruluk mu Cesaretmi (şişe çevirmece) En Sağlam Soruyu arıyorum arkadaşlar..

Bir çoğumuzun oynadığı meşhur oyun, bu güne kadar size sorulan yada sizin sorduğunuz en sağlam en oturaklı soru nedir sizce? Hem doğruluk soruları hemde en kallavi cesaret soruları...Ve bu oyunu neden oynarsınız? Cinsellik içinmi,Tanımak içinmi,Uçarılık olsun diyemi vb? Hadi bakalım ne cevaplar gelecek :))

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek olsaydım şu soruyu sorardım bir kıza :p

İçimizden birisiyle mutlaka birlikte olmak zorunda olsaydın bu hangimiz olurdu :)

0|3
    0|1
  • hiç oynamadım oynamayıda düşünmüyorum arkadaşım Hangi kültürle yaşıyoruz cesaret geldi kalk soyun dendi karşında kız arkadaşın soyunmasına müsade edecekmisin gerçekte ise benim özelim Neden bir başkasıyla paylaşayim

1|2
    0|2
    • :)) Kızma kızma hemen :) sende aynanın karşısına geç kendi kendine oyna :)) Perdeleri falan çek, kapını kilitle :) ne olur ne olmaz dimi :))) Şaka bir yana bu oyunu birbirlerini yeni tanıyan insanlar oynar genelde , sevgililer grupça yapmaz yani merak etme :D

• aydınlattığın için Teşkür fikrim yine aynı ters geliyo bana bu arada sana iyi oyunlar iyi eğlenceler

• Hiç arkadaşım dediğin kızla cinsel dürtüler içine girip hayalinde seks objesi olarak kullandın mı?

0|1
    0|1
  • Altı üstü şişe çevirmece yahu. Eğlence amaçlı tabi ki :D

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece küçükken oynamanın ardından bundan 3 sene önce yetişkin hayatında kafalar güzelken oynan bir ortamda bulundum. O ortamda neler ve kimler yoktu ki.. Hangover filmi var ya, işte o geceden alınan malzemelerle serinin 3. filmine sıkı sahneler çıkardı. Hem cinsellik hem de cesaret üzerineydi. Çoğu da illegaldi..

0|1
    0|0
    • azcık paylaşımda bulunsan? Sorular konusunda?

• Orada olanlar orada kalır.. Ağır oyuncularla ağır oyunlar oynandı. Polisi, avukatı, eskortu, gayi, lezbiyeni, heteroseksüeli, doktoru, öğretmeni, torbacısı ve yöneticisiyle karma bir gece düşün.

• 1 günde kaç kişiyi ayartır?

0|0
    0|0
  • Sordum soruyu soktum boruyu, bu şişe kimin dötüne gide derdim.

0|0
    0|0
  • paso cinsellik sorarım

0|0
    0|0
  • Amerikan pastası gibi 2 tane kız olsa karşımda

:D ozaman zevkli olur

0|0
    0|0
  • Kız arkadaş cesaret demişti merdivenleri 50 kez inip çıkmasını söyledim ve yaptı:D

0|1
    0|0
    • Yeni bir kız arkadaş için eskisini çaktırmadan tedavülden kaldırmak lazım diyorsun yani :))

• Tanımak için ve uçarılık için oynadım hep.Cinsellik için oynayacağım ortamım olmadı:D

0|0
    0|0
  • cesaret derse şişeyi götüne sok dersin.

0|0
    2|2
Yükleniyor... ;