Hangi prezervatif iyi?

arkadaşlar sevgilimle prezervatifle korunuyoruz lakin internette bazı markalarla ilgili ''patlıyor, yırtılıyor'' şeklinde yorumlar okudum. ve bu olayı gözardı etmek istemiyorum. özellikle erkeklere soruyorum. hakikaten sağlam, yırtılıp patlamayan prezervatif markası hangisidir? ya da siz hangisini kullanıyorsunuz? teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
not: ayrıca bu 'hassas' ya da 'yakın temas' modellerinde inceliğinden dolayı yırtılma olur mu?

0|0
440

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Petlas kullanın.

Biraz kabaca ama olsun riske girmeye gerek yok.

2|1
    1|0
  • Durex sorun yaşamazsın, ama en iyisi Buna gerek kalmadan yapılan seks buna doyum olmaz, yani Ten, tene değmeli :)

2|0
    0|0
    • orası öyle :) de sonuçları kötü olmasın

• :) Mutluluklar dilerim.

• teşekkürler :)

• Hicbiri :)

0|0
    2|1
  • kanka hayvanca abanmazsan ve vajina kurmazsa sen de bunu anlıyorsan tecrübeliysen yani hiç birine bir şey olmaz
    ama kurumuş vajinaya parmak versen onu da yontar ona göre davran hayvanlaşmadan yapın şu işi yırtılmaz *

1|0
    0|0
  • durex ve ok başka kullanmam

1|0
    0|0
  • Duralex kullanıyorum çokta memnunum

1|0
    0|0
  • Okey iyi

1|0
    0|0
  • Okey klasik
    Bir sıkıntısını görmedim bugüne kadar

1|0
    0|0
  • Kullanmam. En dangalak yöntem

0|0
    0|0
  • Okey yirtilmaz, dureks yırtıldı bir kere ve bir daha o marka almadim, okey Hisset en güzeli bence. Birde bosaldiktan sonra ilişkiye devam etmeden değiştirmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • gaz maskesi ile gül koklayanlardan değilim..

0|1
    3|0
  • Streç flim Poşet bağla kafasına... En azından patlama olasılığı yok :-)

0|0
    1|0
  • okey en iyisi

1|0
    0|0
  • okey tenn

1|0
    0|0
  • Okey kullandım geciktiricili rötar yazandan.. farklı markalarıda kullandım fakat isimleri aklıma gelmiyor arkadas arasında birbirimize verirdik hep... ama dikkatimi çeken bayanlar durex in ince olanını çok tutuyorlar...

0|0
    0|0
  • Okey ya da Kodex Aynı soru 2-3 Gün öncede buralarda idi

0|0
    0|0
  • Durex en iyisi

0|0
    0|0
  • durex

0|0
    0|0
  • senin iyiliğin için rötar, onun iyiliği için yakın temas

0|0
    0|0
  • Kondomlar %99 muydu neydi koruma sağlıyor yani %1 lik hamile kalma durumun var kondom kullansa bile.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 3

• Durex

0|1
    0|0
  • marka mı söyleyelim

0|0
    0|0
  • Ok..

0|0
    0|0
  • bişey dicem prezervatif kullanınca ben hiç bişey hssetmiyorum zevk almıyorum sende farkedeyormu canım

0|1
    0|0
    • bende bir sıkıntı yok canım. o biraz fantezi ile alakalı ya. fantezi ne kadar olursa zevk o kadar iyi alınıyor.

Yükleniyor... ;