CİNSEL YAŞAM

OKEY

Hangi prezervatif iyi?

arkadaşlar sevgilimle prezervatifle korunuyoruz lakin internette bazı markalarla ilgili ''patlıyor, yırtılıyor'' şeklinde yorumlar okudum. ve bu olayı gözardı etmek istemiyorum. özellikle erkeklere soruyorum. hakikaten sağlam, yırtılıp patlamayan prezervatif markası hangisidir? ya da siz hangisini kullanıyorsunuz? teşekkürler şimdiden.
Güncellemeler:
not: ayrıca bu 'hassas' ya da 'yakın temas' modellerinde inceliğinden dolayı yırtılma olur mu?

0|0
440

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Durex sorun yaşamazsın, ama en iyisi Buna gerek kalmadan yapılan seks buna doyum olmaz, yani Ten, tene değmeli :)

2|0
    0|0
    • orası öyle :) de sonuçları kötü olmasın

• :) Mutluluklar dilerim.

• teşekkürler :)

• Petlas kullanın.

Biraz kabaca ama olsun riske girmeye gerek yok.

2|1
    1|0
  • Okey yirtilmaz, dureks yırtıldı bir kere ve bir daha o marka almadim, okey Hisset en güzeli bence. Birde bosaldiktan sonra ilişkiye devam etmeden değiştirmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • kanka hayvanca abanmazsan ve vajina kurmazsa sen de bunu anlıyorsan tecrübeliysen yani hiç birine bir şey olmaz
    ama kurumuş vajinaya parmak versen onu da yontar ona göre davran hayvanlaşmadan yapın şu işi yırtılmaz *

1|0
    0|0
  • Okey kullandım geciktiricili rötar yazandan.. farklı markalarıda kullandım fakat isimleri aklıma gelmiyor arkadas arasında birbirimize verirdik hep... ama dikkatimi çeken bayanlar durex in ince olanını çok tutuyorlar...

0|0
    0|0
  • Streç flim Poşet bağla kafasına... En azından patlama olasılığı yok :-)

0|0
    1|0
  • Hemen hemen piyasada olan tüm prezervatifleri deneme imkanım oldu, ama en iyisi Okey büyük boy.

0|0
    0|0
  • Okey ya da Kodex Aynı soru 2-3 Gün öncede buralarda idi

0|0
    0|1
  • senin iyiliğin için rötar, onun iyiliği için yakın temas

0|0
    0|0
  • Kondomlar %99 muydu neydi koruma sağlıyor yani %1 lik hamile kalma durumun var kondom kullansa bile.

0|0
    0|0
  • boşver siz takmayın, nasıl olsa hergün koyuyor çocuk sana

0|0
    0|0
  • Hicbiri :)

0|0
    2|1
  • Okey klasik
    Bir sıkıntısını görmedim bugüne kadar

1|0
    0|0
  • Kullanmam. En dangalak yöntem

0|0
    0|0
  • gaz maskesi ile gül koklayanlardan değilim..

0|1
    3|0
  • durex ve ok başka kullanmam

1|0
    0|0
  • okey en iyisi

1|0
    0|0
  • Duralex kullanıyorum çokta memnunum

1|0
    0|0
  • okey tenn