Arkadaşımın evlendiği kız yalan söylemiş

Gizli Üye
Çok temiz olduğuna inandığım bir arkadaşım geçen hafta çarşamba bir kızla evlendi.kendisi daha önce ilişkiye girmemişti ve evleneceği kızdanda aynı şeyi bekliyordu ama kız evlendiğinin gecesine kadar bakire olmadığını saklamış gecesinde bunu söylemiş şu an ayrılmak istiyor bu konulardan anlayan varmı bu bir boşanma sebebi olabilirmi cevaplarınızı bekliyorum
Güncellemeler
+1 yıl
ben şu insanları yargılama olayına karar vermedim ortada bir yalan var ve bana sorarsanız ciddi bir yalan.Kimin haklı kimin haksız olduğu apaçık belli merak ettiğimiz soru mutlak bir boşanma sebebi olup olmayacağı
Arkadaşımın evlendiği kız yalan söylemiş