Mast yaparken kan geldi :/ ?

bakireyim. mast yaparken parmağımla okşuyordum. orası genişlemişti ama ben hala okşamaya devam ettim daha sonra peçeteye baya açık kırmızı renkte kan geldi ama anüs yerinden de gelmişti. napıcam bilmiyorum sizce kızlık zarım bozulmuş mudur :(

0|0
732

En İyi Erkek Görüşü

• Artık bakire değilsin, istediğinle seks yapabilirsin

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• sen anal seks yaptınmı canım yaptıysan catlama olmuş kan gelir doktora git mast içinse üstten yap bozulmamıştır korkma zedelenme

1|1
    0|2
    • anal seks yapmadım mastı da tam bilmiyordum keşke yapmasaydım böyle bişey

• İnsan gibi davran @hesapgünü asıl ben seni altıma alırdım ama neyse saygılı olmayı öğren

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• yok hiç bir şey olmamış. korkma. acı hissettin mi. çok hafif

0|0
    0|0
  • 1. Yırtıldıysa çok az yıtılmıştır
    2. Seni gerçek seven sana güvenir. Dersin kendim kazayla yaptım diye. Seni severse inanır. Kafana takma. Bakirelik çok önemli ama eğer kendin yaptıysan bu da kaza ise sorun yapmaz diye düşünüyorum !!!

1|0
    0|0
  • beldi de tahriş ettin okşadığın yerleri. eğilip bakamayacağına göre, cep telefonuyla çek resmini yakından incele. mutlaka bir yeri yara yaptın.

0|0
    0|0
  • anusunude mi kurcaladin ki kan gelsin? tahris olmustur oynadigin yer tirnaklarinin degip acitmadigina eminsen

0|0
    0|0
  • Kesin bozuldu

1|0
    1|0
  • Bu durumda Orta parmaginla evlendirmek duser sizi :D

1|0
    0|0
  • Tırnakların uzunsa kanatmışta olabilirsin..

0|0
    0|0
  • Kiz bozdunmu naaptin o kadar kurcalanirmi bu zaten hasas bir yapiya sahipsiniz ben bakire ile sevisirken surtmuyorum bile sadece yaliyorum

0|0
    1|0
  • Bir cm bile girdiyse geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Elini. içine soktuysan bozulmuş olabilir amaasokmadan sadece oksamayla olduysa zedelenemde olabilir rahminden akan kan da olabilir

0|0
    0|0
  • senn tırnağınla eti zedelemişin peki anüsede aynını yapıyomusun bişe alıyomusun içine zar 5 cm içeride bozulucağını sanmam ama

0|0
    0|0
  • yok ya korkma kızlık bozulduğunda gelen kan bildiğin koyu yoğun kıvamlı kan, anal da yaptıysan içerdeki polip leri patlatmışsındır pembem si kan ordan gelebilir ;)

0|0
    0|0
  • Hayır bozulmadi

0|0
    0|0
  • Hayır bozulmaz. sadece zedelemişsn.

0|0
    0|0
  • Doktora görün sizin bu azgınlığınız yüzünüzden bakire kız kalmayacak

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kendin bozdun kızlığını...

0|0
    0|0
  • hayır canım bozulmadı. bozulunca oluk oluk kan gelir :D

0|0
    1|0
  • haydar hocaya yaz bakalım o ne diyecek

0|0
    0|0
  • Parmağını gaza gelip sokmadıysan sorun yok.

0|0
    0|0
  • bozulmuştur g. o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 6

• bozulmaz, biraz zedelemişsindir. dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Bunu yapmadan önce düsünseydin kizlar bile pislik oldu allahtan kork hem agliyon hemde yapiyon sende yapma allah allah bide müslümansin böh

1|0
    0|0
  • yaa niye zorluyon? sonra böyle sorular soruyorsunuz kızlar yaa :/

belki zorlandığı için olmuştur ama sen doktora görün istersen

0|0
    0|0
  • Ya hayatım bakma buradaki sacma yorumlara! millet dalgaya vurmus yuh ya! Kızlık öyle kolay bozulmaz. Asla bozulamaz böyle bir durumda!

0|0
    0|1
  • kızlık zarının şeklini anlatırsan bir tahminde bulunabilirim tıp 3. sınıfım

1|0
    5|1
    • başta bir şey olmamıştı devam ettim genişlediğini hissettim ama ona rağmen içinden okşadım parmağımı sokmadım ama parmağımı sürekli sürttüm o arada anüs tarafımı da zorladım sanırım özür dileyerek diyorum oradan tuvaletimi yapmıştım. sonra kan geldi peçeteden anlamaya çalıştım ama iki yerden de geliyor gibiydi çok korktum keşke böyle bir şey yapmasaydım :(

• kanın miktarını öğrensem ve bu şekilde baktığında ne gördüğünü anlatsan bende tahmin edebilirim ama doktora görünmende fayda var mümkünse 2 farklı doktora görün

• dediğim çentiklenme gerçek resimdeki gibi üste doğru çıkan yırtık gibi görünen ama aslında çentik olan bir vajina
      https://www.jinekolognet.com/kizlik-zari.asp

• Saçmalama öyle kolay mı sanıyosunuz siz onu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;